Afyonkarahisar MHP'de deprem!.. İl Başkanı Mehmet Kocacan istifa etti!..

Gözden kaçırmayın

Gebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusuGebeceler'de AK Parti ve İsa Atay coşkusu

Afyonkarahisar MHP'de deprem!.. İl Başkanı Mehmet Kocacan istifa etti!..

 

İŞTE MEHMET KOCACAN'IN ŞOK AÇIKLAMASI!..

 

"2018 yılından bu tarihe kadar Mhp Afyonkarahisar il başkanlığı yapmaktayım. 2018 yılı genel seçimlerinde partimiz (MHP) ilimizden bir milletvekili kazandık.

2019 yerel seçimlerde 17 belediye başkanı kazandık. 5 yıllık bir süre içerisinde yoğun ve başarılı bir çalışma yürüterek ilimizin birçok sorunları dile getirerek çözüm bulmaya çalıştık.

Parti içerisinde her partide olduğu gibi sorunlar yaşadık bu sorunların sebebi mevcudiyetini hala sürdürme hevesinde olan mevcut vekil bizim elimizle çalışıp çabaladıktan sonra makam sahibi yaptığımız ve

 Parti içerisinde ve teşkilatlarda her zaman huzursuzluk çıkarmış ve hiyerarşiyi bozduğundan dolayı zaman zaman sorunlar yaşadık ve yaşanan bu olumsuz gelişmeleri üst makamlarla sürekli paylaştık. 

28.Dönem milletvekilliği adaylığı konusunda teşkilatımızın genelinden oluşan dillendirilen görüşlerini üst makamlara bildirmemize rağmen Afyonkarahisar Teşkilatının ve parti tabanın görüşü dikkate alınmadığını üzülerek görmüş olduk.

Her şey telafi edilebilir yalnız insanın gönlü kırıldığı zaman bir daha telafisi mümkün olmuyor.

 Afyon il başkanı olarak kırgınım 2018 yılından bu güne kadar yapmış olduğum  Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum."