Zafer Partisi Afyonkarahisar aday listesi:

Gözden kaçırmayın

Erkmen’de Yücel Şahin rüzgarı esiyorErkmen’de Yücel Şahin rüzgarı esiyor

Zafer Partisi Afyonkarahisar aday listesi:

  1. ELİF KASAP ÖZTÜRK     
  2. ÖZER KAVAK
  3. HASAN KAPLAN
  4. İBRAHİM SAMED SEVİM
  5. EMİR İNER
  6. AHMET CENK SARIKOÇ

Genel başkanımız Ümit Özdağ’ın bizlere ilettiği gibi sıralamalar dikey olsa da sahada yatay şekilde özveriyle tüm adaylarımız kenetlenerek mücadele vereceklerine söz verdiler.

 Tüm aday arkadaşlarıma kişisel duygularını bir kenara atıp söz verdikleri için teşekkür ederim.

İki ucu bölücü değnek olan bu siyasi ortamda Türk halkını Hüda-par ve HDP arasına sıkışmaktan kurtararak 3. Bir seçenek sunan Ata ittifakı , Zafer Partisi ve Cumhurbaşkanı Sinan Oğan’a minnet borcumuzu ödemek için gece gündüz demeden çalışacağız.

Üstümüzdeki 13 milyon sığınmacı ve kaçak yükünü atmadan yapılacak politikalar ve projelerin anlamlı olmadığını savunuyoruz.

Anadolu Kalesi projemizle 13 milyon sığınmacı ve kaçağı 1 yıl içerisinde vatanlarına geri gönderdikten sonra, 4 Bölge 4 Deniz, İstanbul 3.0 , Kendi Kendine Yetebilen Türkiye gibi, ekonomi, tarım, sanayi, bilişim ve teknoloji, eğitim alanlarındaki alanında uzman akademisyenlerle birlikte hazırlanan politikalarımızla ‘’liyakat’’ kelime anlamını insanlarımıza sahada göstereceğiz.

15 Mayıs günü daha güvenli, daha huzurlu ve mutlu bir Türkiye’ye uyanmayı Ümit ediyor, 14 Mayıs Seçimleri için vatansever tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Vatanımız ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilerim.

 

Ahmet Bilal ÖZTÜRK

Zafer Partisi İl Başkanı