Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ramazan ayı iftar ziyaretlerine ara vermeden devam ederek, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü AtandıAfyonkarahisar'a Aile Ve Sosyal Hizmetler Müdürü Atandı

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Ramazan ayı iftar ziyaretlerine ara vermeden devam ederek, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ilk olarak Cuma Mahallesi iftar ziyaretine, İlçe Başkanı Osman Işık ile beraber katılarak Gümüş ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Akabinde Durmaz ailesinin İftar sofrasına misafir olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle Ramazan ayı dolayısıyla sohbetlerde bulunarak, hediye takdiminde bulundular. 

Başkan Dr. Mustafa Çöl ikinci mahalle ziyaretini Şirinevler Mahallesinde gerçekleştirdi. Burada Kalkan ailesinin yeni evlerine hayırlı ve uğurlu olsun dilekleriyle konuk olan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, buradan bir vatandaşın davetini kırmayarak kendisini ziyaret etti. Vatandaşın hastalığı ile bilgi alan Başkan Çöl, sağlık ve sıhhatini en kısa zamanda kazanmasını temenni edererek sıhhat diledi. 

Son olarak Aslan ailesinin İftar sofrasına misafir olan Başkan Çöl, kendileriyle oruçlarını açarak, aile ile sohbetlerde bulundu. Ramazan ayında bütün mahallelere misafir olacak olan Başkan Çöl, aileye hediye vererek ziyaretini sonlandırdı.