Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Rasime Fedakar, 8/5 değil, 7/24 hizmetin neferi olarak her yer, her gönül için çalışmaya devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

Fedakar: Muhtarlarımızın Sigortası Ak Partidir, Muhtarlarımız da Demokrasimizin Sigortasıdır. 

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Rasime Fedakar, 8/5 değil, 7/24 hizmetin neferi olarak her yer, her gönül için çalışmaya devam ediyor. 

Fedakar, kökleri Osmanlı'ya dayanan muhtarlık kurumunun son yirmi yılda muhtar bile olamaz denilen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle, özlük hakları,  muhtarlık binaları, temsil durumu ile hak ettikleri itibarlarının iade edildiğinden söz etmiştir. 2015'ten beri  cumhurbaşkanlığı konutu ve külliyenin muhtarlara açılan kapı olduğundan gurur duyduklarını ifade etti. 

Fedakar, mahalle gezileri ve muhtar ziyaretleri ile adeta ilimizin bir fizibilite çalışmasını çıkardıklarını, ihtiyaçları not aldıklarını, hizmetleri yerinde görüp memnuniyet duyduklarını, daha birlikte yürüyecek uzun bir yol olduğunu belirterek, tüm muhtarlara şehrin emaneti ile hareket ettikleri için müteşekkir olduğunu ifade etti. 

Bir araya geldiğimiz muhtarlarımıza Hizmetlerden, çalışmalarımızdan, Muhtarlarımızın mahalleleri için yapılmasını istedikleri projelerden, Reisimizin iç ve dış güçlere karşı vakur duruşundan, Türkiye’mizin siyasi renklerine, SGK prim günlerinin fazla olanla az olanın emeklilik durumlarına ve pek çok konuya dair görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. 
Fedakar son olarak mahalle muhtarlarını tek tek ziyaret ederek Kutlu İslam davasının yolunda tüm gayretlerimizle gönüllere girmeye devam ediyoruz.’’ Dedi.