MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Dr. Ersan Özgür, MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuştu.

Gözden kaçırmayın

Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..Köksal'ın Suriyeli videosu sosyal medyayı salladı!..

MHP Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Dr. Ersan Özgür, MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı 28'inci dönem milletvekilliği seçimleri için başvuran Milletvekili aday adayları, İbrahim Aksu ve Dr. Ersan Özgür’ü düzenlenen toplantıyla tanıttı. 

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden 13 aday adayı başvuruda bulunurken, her gün parti binasında düzenlenecek  program ile Aday adaylarının tanıtımı yapılacak. Bugün yapılan tanıtım programında Aday adayları İbrahim Aksu ile Dr. Ersan Özgür’ün tanıtımları yapıldı. 
Çok sayıda partili ve basın mensuplarının katılığı Programının açılış konuşmasını yapan MHP Medya Tanıtımdan Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kocaşaban, 13 aday  adayı ile seçimlere girdiklerini belirterek, ‘ Bugün sizlere Dr. Ersan Özgür ile İbrahim Aksu’yu takdim edeceğiz. Takip eden diğer gülerde de aday adayı tanıtımlarımız devam edecek’ şeklinde konuştu.

Tanıtım Toplantısında konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Ersan Özgür , Sessizlerin sesi olmak, kimsesizlerin kimsesi olmak, Hakkı haklıya teslim etmek, mağdurun sorununa çözüm bulmak için, işsize iş, aşsıza aş bulmak, millete hizmetkar olmak için yola çıktım’ dedi.

İşbirlikçilere, soysuzlara, ruhunu satmış namertlere karşı bir olalım
 ‘Tüm vatansever, millet perver ülke evlatlarına Afyonkarahisarlılara kıymetli hemşerilerime sesleniyorum’ diyen Özgür, ‘14 Mayıs’ta yapılacak olan Genel seçimlerde İşbirlikçilere, soysuzlara, ruhunu satmış namertlere karşı bir olalım, diri olalım, el ele verip hep birlikte Türkiye gibi dik duralım. Kızılelma ülküsüyle kenetlenelim’ ifadelerine yer verdi.  

Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle ülkemizin, dış politikada altın yıllarını yaşadığını belirten, Özgür, Ortadoğu’ da, Uzakdoğu’da, Kafkaslarda, Orta Asya’da, Afrika’da, Balkanlarda Ege ve Doğu Akdeniz’de söz geçiren, sözü dinlenen, egemenlik haklarından bir milim taviz vermeyen bir Türkiye gerçeği ortaya çıkmıştır’ dedi.  
Bu seçim Türkiye içi yol ayrımıdır

Cumhur İttifakı ve bu davanın umut , huzur, gelişme, büyüme ve kardeşlik olduğunu söyleyen Özgür,  Bu seçimin Türkiye içi yol ayrımı olduğunu, Bu düşünceden hareketle ülkesini  seven milliyetçi bir vatan evladı olarak MHP’den aday adayı olduğunu söyledi.
Toplantı sırasında özgeçmişini de anlatan Özgür, ‘ Afyon’un tüm sorunlarını ve yapılması gereken projeleri çok iyi bildiğini belirterek, ‘ Milletvekili olduğum zaman söz veriyorum Afyonkarahisarlıların emrinde olacağım. Hemşerilerimin taleplerini her zaman önemseyeceğim. Yapabileceğim her işi hemşerilerim için takip edeceğim. Hakkı gözeteceğim, hukuktan ayrılmayacağım . Hizmet nasıl üretilir, proje nasıl üretilir benim işim. Ben ticarette, bürokraside, akademik hayatta pişe pişe yol aldım çözüm bulmak için, işsize iş, aşsız aş bulmak, millete hizmetkar olmak için yola çıktım ’ dedi.