Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Gözden kaçırmayın

Hacıkavaslar'dan Sezer Küçükkurt'a tam destek!..Hacıkavaslar'dan Sezer Küçükkurt'a tam destek!..

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.

Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili Ali Özkaya, " Afyonkarahisarlı bir memleket sevdalısı olarak, yıllar önce memlekete hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda 2023 seçimleri gibi çok önemli bir kavşak noktasına gelmiş bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın yıllar önce belirlediği hedeflerden birisi olan 2023 seçimlerine giderken, hastanelerimiz, yolarımız, üniversitelerimiz, yerli uçaklarımız,  otomobilimiz, gemilerimiz, silah sanayimiz,  gibi  çok önemli işleri başarmış bir hükümet olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimizin teveccühü ile 20 yılı aşkın iktidarında yaptıkları hizmetlerle Milletin kalbinde yer eden bu kutlu davada bulunmak bizler için torunlarımıza bırakacağımız en büyük övünç kaynağıdır. 


Ülkemiz için son derece önemli olan bu seçimlere giderken diğer tarafa bakınca, malumunuz, ülke yönetimine talip olduğunu iddia eden arkadaşların masa kavgasını hep birlikte kameralar önünde seyrediyoruz. Orası senin burası benim, senin dediğin değil benim dediğim hesabında olan kurgu masadan bu millete hiçbir hizmet de çıkmaz, hiçbir fayda da çıkmaz. Yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinde, vatandaşlarla buluşmalarımızda hemşehrilerimizle birlikte sohbet ederken bir kurgu masaya bakıyoruz, bir bizim tarafa bakıyoruz. Bizler bir şey demeden farkı vatandaşlarımız söylüyor zaten. Hamdolsun Milletimizin elinde öyle bir kantar var ki, demokrasiye geçildiği tarihten itibaren bu zihniyete iktidarı teslim etmemiş. Görünen o ki bundan sonrada etmeyecek.
 Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüzde bizlerde aday adaylığı başvurumuzu yaptık. İnşaAllah yeni dönemde de, Cenabı Allah Afyonkarahisarımıza, memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Bu vesile ile bir kez daha yapılacak seçimlerin milletimize ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum." dedi.

 

Yurdunuseven de milletvekilliği aday adaylığına müracaat etti.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven milletvekilliği aday adaylığı için müracaatta bulundu. Yurdunuseven, “Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüzde Afyonkarahisar’ımıza, ülkemize, milletimize ve ümmetimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” açıklamasında bulundu.

14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimler dolayısıyla AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti Genel Merkez’de başvuru yaptı.

“Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yaptığı açıklamasa “14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili genel seçiminde Afyonkarahisar’ımız için yeniden aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Rabbim çıktığımız bu Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüzde Afyonkarahisar’ımıza, ülkemize, milletimize ve ümmetimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Dua eder dua bekleriz” dedi.