Afyonkarahisar Belediyesi, 23 Mart tarihinde başlayacak Ramazan ayı için son hazırlıklarını yapıyor.

Gözden kaçırmayın

  AKÜ'de  AKÜ'de "Keçe Sanatının Sınırları Zorlayan Sergi"

Afyonkarahisar Belediyesi, 23 Mart tarihinde başlayacak Ramazan ayı için son hazırlıklarını yapıyor.

Bu yıl depremzedelerin yararına yapılacak ve Ramazan ayının maneviyatını yaşatacak programlar düzenleyecek olan Belediye, kuracağı kardeşlik sofraları ve çocuklarımıza özel etkinlikler ile hemşehrilerimizi aynı çatı altında buluşturacak.

Geleneksel Ramazan etkinliklerimiz afetzede kardeşlerimize umut olacak. 6 Şubat depremleri ardından depremzedelerin yararına yapılacak etkinliklerimiz için hazırlıklar sürerken Zafer Meydanında Ramazan çadırları kurulacak. 30 gün boyunca Ramazan çadırında kurulacak stantlardan kiralamak isteyen esnaflarımız için de başvurular alınmaya başladı. Stant kiralamak isteyen esnaflarımızın 16 Mart Perşembe gününe kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Ramazan ayının her anlamda maneviyatının hissettirileceği etkinliklerin geliri ise, AFAD aracılığı ile depremzedelere bağışlanacak.

SON BAŞVURU TARİHİ 16 MART PERŞEMBE

Ramazan ayında birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun pekişmesi amacıyla tüm ekipleriyle sahada yer alacak olan Afyonkarahisar Belediyesi, Zafer Meydanında kurulacak alan içerisinde birbirinden güzel etkinlikleri Afyonkarahisarlılarla buluşturacak. Çocuklara özel gösterilerinin yanı sıra Ramazan ayının maneviyatına has musiki, ilahi dinletileri ve söyleşilerin yer alacağı Zafer Meydanında esnaflarında stant açması sağlanacak. Stant kiralamak isteyenlerin başvuruları 16 Mart 2023 Perşembe günü saat 18:00’a kadar 0541 441 22 45 ve 444 03 83 numaralı hat üzerinden alınacak. Tüm esnaflarımızı depremzede kardeşlerimize destek olmaya davet ediyoruz.