Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal ile birlikte Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’da çalışmalarını sürdürüyor.

Gözden kaçırmayın

Afyonlu asker çatışmada yaralandıAfyonlu asker çatışmada yaralandı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal ile birlikte Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Hatay’da çalışmalarını sürdürüyor.

Yardımlardan destek çalışmalarına kadar, tüm birimlerin deprem bölgesine görevlendirildiği ilk andan itibaren ekiplerimiz seferberliğe devam ediyor.

Devlet Millet iş birliğinde depremin yaralarını sarmak için Başkanımız Mehmet Zeybek’in talimatları ile Afyonkarahisar Belediyesi tüm gücüyle çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Mehmet Zeybek’te Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş ve Barış Dal ile birlikte sahada çalışmaları koordine ediyor. Sorumlu olduğumuz şehir Hatay’a giden Başkan Mehmet Zeybek, İskenderun ilçesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında düzenlenen AK Partili belediye başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

AK PARTİ'Lİ 90 BELEDİYE, HAYAT NORMALE DÖNENE KADAR ÇALIŞMALARI SÜRDÜRECEK

Bölgemizden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman’ın eşlik ettiği toplantıya Konya, Bursa, Kocaeli, Denizli, Isparta, Nevşehir, Rize, Yalova ve Yozgat başta olmak üzere toplam 90 AK Parti'li belediyelerin başkanları da katıldı. Hatay’da hayat normale dönene kadar, bölgeye gelen 4 büyükşehir, 6 il, 80 ilçe belediyesi olmak üzere toplam 90 AK Parti'li belediyenin çalışmalara devam edeceği öğrenildi. Toplantıda şehrin alt ve üst yapısıyla yeniden ihyası ve inşasına yönelik yapılan çalışmalar ele alındı, yol haritası belirlendi.  Afyonkarahisar Belediyesi de Başkan Mehmet Zeybek’in önderliğinde sahada çalışmalarını sürdürecek.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ TÜM GÜCÜ İLE SAHADA

300’den fazla personel ve yüzlerce ekipman-iş makinesi ile ilk günden bu yana yaraları sarmak için seferberlik ilan ettiklerine dikkat çekerek Belediye olarak bölgeye olan desteklerin ve seferberliğin aynen devam edeceğini belirten Başkanımız Mehmet Zeybek ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısına katıldık. Toplantıda deprem bölgelerindeki çalışmalarımızı anlattık. Depremden etkilenen şehirlerimizin tekrar eski günlerine dönmesi için destek olmaya devam ediyoruz” dedi.