CHP Afyonkarahisar İl ve İlçe Başkanlarından oluşan kalabalık heyet Milletvekili Av. Burcu Köksal’la birlikte CHP Genel Başkan Yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı, Ahmet Akın ve Ali Öztunç’u ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl ve İlçe Başkanlarından oluşan kalabalık heyet “Yolumuz İktidar Yolu” parolasıyla devam eden seçim çalışmaları kapsamında başkent Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal’ı ziyaret ettiler.

İLK ZİYARET GENEL MERKEZE YAPILDI

CHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevine atanan Yusuf Onur Seçme ve beraberindeki 15 İlçe Başkanı ile Milletvekili Aday Adayı Ali Arıkan, CHP Genel Merkezinde bir dizi ziyaret ve görüşme gerçekleştirdi. Heyet daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal’ı ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ KÖKSAL’LA SEÇİM ÇALIŞMALARI İSTİŞARE EDİLDİ

CHP İl ve İlçe Başkanları ile partililerden oluşan kalabalık heyet Milletvekili Köksal’a yaptıkları ziyarette “Yolumuz İktidar Yolu”, “Geliyor Gelmekte Olan” parolalarıyla Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında istişare de bulundular.