Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür etti.

Gözden kaçırmayın

HALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYORHALİL YAKUP DEMET KOCAÖZ İÇİN DEVASA PROJELERLE GELİYOR

 

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz hafta ilimize gelen MHP MYK Üyesi Ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Taytak’a, MHP İl Başkan Yardımcılarından Mustafa Gün ve Osman Gürışık ile Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhtar Demirci eşlik etti.

Solmaz, “Yeni bir okul yeri kazandırdığı için çok teşekkür ederiz”

İlk olarak Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Milletvekili Taytak, okul yöneticiler ve öğrencilerle bir araya geldi. Okula vermiş olduğu desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Okul Müdürü Sami Solmaz, “Sayın Vekilimiz Mehmet Taytak’a okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine termal bölgede yeni bir okul yeri kazandırdığı için çok teşekkür ederiz. Bu çalışma ve gayretlerinizi takdir ediyoruz. Allah vekilimizden razı olsun. Eğitim konusunda bütün başarılarını takip ediyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun vekilimiz var olsun” dedi.

Tutumlu, Taytak’a fotokopi makinesi için teşekkür etti

Daha sonra Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Milletvekili Taytak ve MHP Heyeti, Gazetecilik Bölümü okuyan öğrencilerle bir araya geldi. Ekim ayında Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri ve öğretmenlerden oluşan heyet, Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretlerinde Milletvekili Mehmet Taytak’tan fotokopi makinesi talep etmişlerdi. Taytak, öğrencilerin taleplerinin ardından Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ankara’dan fotokopi makinesi gönderdi. Okul Müdürü İlknur Tutumlu’da öğrencilerin talebini kırmayan Taytak’a teşekkür etti.

Taytak, ‘Mutlu çocuklar, umut dolu bir gelecektir’

Milletvekili Mehmet Taytak; “Çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek bizlere düşen bir görevdir. Çocuklarımız, yarınlarımızın en masum yüzleridir. Ben onlar için her fedakarlığa hazırım. Türk milleti olarak hepimizin ortak hayali onlar için güzel bir gelecek sunmaktır. Mutlu çocuklar, umut dolu bir gelecektir. Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmeleri, onlara gereken desteğin sağlanması için çalışmakta en büyük görevimizdir. Daha donanımlı ve geleceğe daha umutla bakan gençler yetiştirmek asıl amacımızdır. Onlara hizmet sadece kendilerine fayda sağlamayacak, vatana, millete ve Türkiye’mize de fayda sağlayacaktır.” Taytak daha sonra, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ilimiz protokolü, belediye başkanları ile Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi” programına katıldı.