Programa Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon bağlantısı ile bağlandı.

Gözden kaçırmayın

Afyonlu asker çatışmada yaralandıAfyonlu asker çatışmada yaralandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar Belediyesinin Toplu İş Sözleşmesi (TİS) İmza Töreni'ne cep telefonuyla bağlanarak tarafları tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyenin Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda düzenlenen "Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi" programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin cep telefonundan bağlandı.

Sözleşmenin işçi ve memurlara hayırlı olması temennisinde bulunan Erdoğan, şunları kaydetti:

"Tüm ailelerimize inşallah mutluluk ve bereket vesilesi olsun. Rabb'im yar ve yardımcımız olsun inşallah. Bu mutluluk neticelerini Cumhur İttifakı'yla beraber, burada sonuçlandırmış olmanızdan duyduğum memnuniyeti özellikle ifade etmek istiyorum. Tüm işçi ve memur kardeşlerime, özellikle de sendika yöneticileriyle birlikte geleceğe yönelik emin adımlarla yürümenizi Rabb'imden diliyorum. Önümüzde malum inşallah bir seçim var ve bu seçimin arifesinde böyle bir imza törenini gerçekleştirdiğiniz için çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Sizleri ve sendikamızı tebrik ediyorum. Bundan sonrakinde de bolluk ve bereket diliyorum."