AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı dün 5 ayrı grupla yüzlerce esnafın kapısını çaldı. AK Parti heyeti esnafların sıcak, samimi ilgisi ve sevgisi ile karşılandı. Esnaflar “Masanın altı ayağı da bu seçimde kırılacak” yanıtını verdi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki beş ayrı gruptan oluşan ekipler Tuzpazarı, Kurtuluş, Gazlıgöl ve Yeşilyol caddeleri ile Karşıyaka Mahallesinde esnaf ziyareti yaptılar. İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yönetimi ile sahaya indi. Tek tek yüzlerce esnafı ziyaret edip talep ve önerilerin dinleyen AK Parti heyeti, aldıkları talepleri not alarak milletvekillerine iletti.

“Hiç kimse 6’lı masaya güvenmiyor”

Ziyaretlerin akabinde bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Bugün AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak 5 ayrı grup halinde, 5 ayrı bölgemizde esnaf ziyareti gerçekleştirdik. İnşallah bu süreçte planlı bir şekilde Afyonkarahisar'ın tüm bölgelerini, tüm esnaflarımızı ziyaret edeceğiz. Daha önce yapmış olduğumuz ziyaretlerimiz kapsamında yeni üye hedeflerimize ulaştık elhamdülillah. AK Parti İl Başkanlığı olarak kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, merkez ilçemizle beraber ve ana kademe ile birlikte ilimizde de ilçe teşkilatlarımızda da bu ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda bugün yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde esnaflarımız bize kesinlikle 6'lı masaya güvenmediklerini, 2023 zaferinin yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kazanılacağını ve Türkiye yüzyılı vizyonunun çok beğenildiğini ifade ettiler” dedi.

“Masanın altı ayağı da bu seçimde kırılacak”

“Türkiye'nin tek bir liderle yönetilebileceğini söyleyen vatandaşlarımız bunun da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan dışında kimsenin başarılı olamayacağını söylüyorlar” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Vatandaşlarımız 6'lı masanın 6 ayağının da her birinin söylemlerinin birbirinden farklı olduğunu ifade ediyorlar. Altı ayağın da bu seçimde kırılacağını söylüyorlar. Vatandaşlarımız her şeyin farkındalar. İnşallah 2023 seçimlerinde vatandaşlarımızla, seçmenlerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızı Afyonkarahisar'da en iyi şekilde temsil ederek ve yeniden Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacağız.

“Her zaman sahada olacağız”

Her zaman sahada olmaya devam edeceklerini vurgulayan Uluçay, “Yönetimimizle, milletvekillerimizle birlikte belediye başkanlarımızla birlikte ilçe başkanlarımızla birlikte talepleri toplayıp gereğini yapmak adına çalışacağız. Tekrardan tüm teşkilatlarımıza yapmış oldukları ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.