CHP Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'nın bayramlaşma töreninde söylediği "Bizi eleştirip laf söyleyenler bu Afyonkarahisar’a, Türkiye’e hangi çakılı çivilerinin olduğunu söylemesi lazım" sözlerine cevap verdi.

Burcu Köksal, mesajında "20 Senedir ülkeyi kimin yönettiğinin farkına varamayanlar iktidarla muhalefetin görevinin tanımını bilmeyenler yine konuşmuş. İktidar icraat yapar hizmet eder muhalefet ise iktidarı yanlışları konusunda uyarır olması gerekeni anlatır iktidarın seçim vaatlerinin takipçisi olur Bak Bilal’e anlatır gibi tane tane anlatıyorum.
Afyonkarahisarda çiviyi çakacak olan iktidar görüyorum ki çakılı çivileri söküyor. Örnek mi SEKA’yı satan siz Afyon Şeker Fabrikasını satan siz Afyon Çimento Fabrikasını satan siz Hastalar için Hava Ambulansını kaldıracak olan siz meraları yandaşlarınıza peşkeş çeken siz Emirdağ yaylalarına siyanür izni veren siz kentsel dönüşüm diye rant için Mısri mahallesinde yoksulun evine göz diken siz köylerde sağlık ocaklarını okulları kapatıp çocuklarımızı taşımalı eğitime mahkum eden siz hergün zamlarla tarımı hayvancılığı bitirme noktasına getirip esnafın dükkanını siftahsız kapattıran siz düzensiz göç politikasıyla ülkemizin kapılarını mültecilere açıp Afyonkarahisar’ı Suriyelilerle Afganlılarla dolduran siz daha sayayım mı? Bir laf etmeden önce iyi düşünün." dedi.