İYİ Parti Güney Kasabası Belediye Başkan adayı İsmail Enes Kamburoğlu ve İYİ Parti teşkilatı Güney Kasabasında Pazar esnafı ve Kasaba halkı ile buluştu.


İYİ Parti Güney Kasabası Belediye Başkan adayı İsmail Enes Kamburoğlu’nu  İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, teşkilatlardan sorumlu Başkan Celal Bursalıoğlu, yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Öznur Hız ve yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmadı.

Halkın büyük ilgi gösterdiği İYİ Parti Belediye Güney Belediye Başkan adayı İsmail Enes Kamburoğlu vatandaşlarla sohbetinde”  Allah bana bu görevi nasip eder ve seçilirsem bu güzel Beldeye hizmette adalet ve eşitlik idealinden ayrılmadan hizmet edeceğim. Önceliğim halkımın memnuniyeti olacak. Güney belediyesini köy yapan AKP zihniyeti şimdi belediye başkanlığını almak için devletin tüm imkanlarını seferber etti. Güney halkı bunları iyi biliyor. Biz iyi parti olarak diğer adayların şahsına hiçbir şey demiyoruz. Ama Güney Beldesinde görüştüğümüz herkes bunun bilincinde. Yaklaşık 2200 seçmenin oy kullanacağı bu ara seçimde başta Afyonkarahisar Valisi olmak üzere, Sinanpaşa Kaymakamı, milletvekilleri, Afyonkarahisar Belediye ve İl Genel Meclisi başkanı ve daire müdürleri seferber olmuş durumdalar. Şimdiye kadar bunlar neredeydi. Allah nasip eder de belediye başkanı olduğumuzda güney belediyesi olarak kapılarımızı  her zaman açık tutacağız. Gece gündüz demeden çalışacağız. Hesaplarımız şeffaf ve herkesin denetimine açık olacak” dedi.