DİNAR'DA MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Gözden kaçırmayın

Afyon'da bugün ve 5 günlük hava durumuAfyon'da bugün ve 5 günlük hava durumuDinar ilçemizde sürekli vatandaşları rahatsız eden egzos patlatan motosiklet sürücülerine artık son.

İlçemizde İlçe Emniyet Müdürümüz Halil İbrahim Küpeli geldiği günden bu güne bire bir vatandaşlarla diyalogları ve insanlara insan gibi yaklaşan hiç kimseyi ötelemeden kucaklayan, ilçenin huzur içinde yaşamlarını devam ettirebilmesi için mücadele veren bir Emniyet Müdürümüz var. İlçemizde polis sayısı her ne kadar az olsa da gece gündüz çalışıyorlar. Çok başarılı çalışmalara imza atan Emniyet Müdürü Küpeli ve Emniyet ekipleri sayesinde halk bir nefes aldı. Bu gün eksik evraklı, plakasız ve egzos patlaması yapan motosikletler polis ekipleri tarafından toplanarak trafikten men edildiği bilgisi alındı.

Dinar’ın tüm mahalle, cadde ve sokaklarını denetleyen ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Ekipleri ile Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipleri, plakasız, tescili olmayan, standart dışı, plakalı ve eksik evraklı motosiklet sürücüleri durdurularak trafikten men edildi. İlçemizin tüm mahalle ve sokaklarında trafik kazaları, gürültü kirliliği ve gece yarılarında insanlar uykudayken vatandaşlara verilen rahatsızlığın önüne geçebilmek için kurallara uymayan motosiklet sürücüleri defalarca polis ekipleri tarafından uyarılmaları halinde eksik evraklı motosiklet sürücüleri cezayı işleme çarptırıldı. Vatandaşlar 155 Polis hattını arayarak her gün şikayette bulunduğu öğrenildi. Motosikletlerin toplandığını öğrenen vatandaşlarda çok büyük destek verdi.

Kaynak Dinar Gündem