Yeniden Ferah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin "Soyadının ağırlığını taşımaktan aciz" sözlerine yanıt verdi.

Erbakan, "Biz bu gibi polemiklere girmeyi istemiyoruz. Dedemiz yaşında insan. Karşılıklı atışmaya girmeyi uygun görmüyoruz" dedi.

Milletvekili Yurdunuseven'in Halk Günü’ toplantıları devam ediyor Milletvekili Yurdunuseven'in Halk Günü’ toplantıları devam ediyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ı hedef almıştı. Bahçeli, Erbakan için "Soyadının ağırlığını taşımaktan aciz" ifadelerini kullanmıştı.

Fatih Erbakan'dan Bahçeli'nin sözlerine yanıt gecikmedi. Erbakan, Bahçeli'ye "Dedemiz yaşında insan. Karşılıklı atışmaya girmeyi uygun görmüyoruz" şeklinde yanıt verdi.

Erbakan'ın açıklaması şu şekilde:

“Biz bu gibi polemiklere girmeyi istemiyoruz. Bahçeli, babamız, hatta belki de dedemiz yaşında insan. Karşılıklı atışmaya girmeyi uygun görmüyoruz. Zaten YRP’yi kurarken siyasete nezaket getireceğiz, kavga yerine çözüm üreteceğiz dedik. O nedenle bu konudaki görüşümüz bu yönde”