Reklam

Bakan Koca'dan normalleşme açıklaması!..

Bakan Koca, "Kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum." paylaşımında bulundu.

Bakan Koca'dan normalleşme açıklaması!..
13 Mayıs 2021 - 20:17

Bakan Koca, "Kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum." paylaşımında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden bir bayram mesajı paylaştı.

Paylaşımda, kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağını belirten Koca, "Sevdiklerimizle candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz üçüncü bayram. Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle Bayramınızı tebrik ediyorum." ifadelerine yer verdi.

SALGIN GÖLGESİNDE ÜÇÜNCÜ BAYRAM
Paylaştığı videoda salgın gölgesindeki 3. bayramı geçirdiğimizi belirten Bakan Koca, "Sevdiklerimizle daha candan ama mesafeli, el öpmeden idrak edeceğimiz 3. bayram. Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

Vatandaşlara seslenen Koca, "Aziz vatandaşlarımız, manevi atmosferi ile bizi saran Ramazan ayının sonuna geldik. Büyük bölümünü evlerimizde geçirdiğimiz bir ayın sonunda kısıtlamaların kademeli olarak kalkacağı günlere ulaşıyoruz. Bayram, hesapsız ve tertemiz bir beklentinin vuslat anındaki huzurlu makamıdır." diye konuştu.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Sözlerine kardeşlik, birlik ve beraberliği vurgulayarak devam eden Sağlık Bakanı, "Bayramı bayram yapan kardeşlik hukukunun, birlik ve beraberliğin en yüksek seviyede yaşanmasıdır. Bunun için bekleriz bayramları." ifadelerini kullandı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI MESAJI
Sağlık çalışanlarının salgın dönemindeki özverisinden de bahseden Koca, "İnsana kalbiyle bakabilmeyi bilen Sağlık çalışanlarımız hep görev başındaydı. Bayramda da nöbette olan sağlık çalışanlarımız, güvenlik görevlilerimiz olacak. Ailelerinden ayrı kalacaklar yine. Öncelikle onların bayramını tebrik etmek istiyorum." dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, vatandaşlara seslenerek, "Doyasıya kucaklaşacağımız bayramların hasretiyle hepimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum." diyerek sözlerini tamamladı.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yakup
    1 ay önce
    Sayın bakana sozum yok kendisinden Allah razı olsun. Fakat adan enfeksiyon profu olunca işmi önemli değil açılsın demeden açılmaz. Adan sanki. Türkiye'de tek sahip tek efendi. Bizlerde kolesiyiz sanki. Ülkede günde 1000 kişi diyabetten ölmüyor (oluyor) . Kimin umrunda. Yoğun bakımlar korona yokkende dolu idi. Kimi kandiriyonuz. Hani sıtma ilacı iyi geliyordu. Kaç bin kişi sıtma ilacından böbrek yetmezliğinden öldü. Kim özür diledi. Ağır hasta kış mevsimindekinin 10 da biri sayıları halk görmüyorummu saniyonuz.. Koronodan önce herkis mevsimi gripten binlerce insan ölüyordu. Böyle korku senaryoları yazilmiyodu. Adam elinde almis. Çekiç herşeyi çivi şaniyor. Bu hastalığı cikartanlar yereldeki bolye enfeksiyon doktorları veya cigirtkanlari vasıtasıyla . Halka korku hükümetlere baskı yapıyorlar tüm dünyaya yaptıkları zulüm küresel güçlerin dünyaya hakim olma çabası. Allah CC. Devlrtimizi bunlardan ve cigirtkanlari dan korusun.