Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Dubai'de düzenlenen 43. Big 5 Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı'na katılarak uluslararası iş ağlarını genişletme ve sektörel gelişmeleri takip etme amacı güdüyor.

Gözden kaçırmayın

İşte Türkiye'nin en zengin 10 ismiİşte Türkiye'nin en zengin 10 ismi

Fuarda, ATSO heyeti Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser liderliğinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Yücel Albay, Hayrettin Güzbey, Meclis Üyeleri, Meslek Komiteleri Üyeleri ve Oda Üyeleri'nden oluşan zengin bir temsilci grubuyla yer alacak. Bu önemli fuar, Afyonkarahisar bölgesinin ticari potansiyeli doğrultusunda yeni işbirlikleri ve ticari anlaşmaların hedeflendiği bir platform olarak dikkat çekiyor. ATSO heyeti ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti'nin Dubai Başkonsolosluğu Ticari Ateşeliği ile görüşmeler yaparak bölgesel iş imkanları ve yatırım olanaklarını değerlendirecek. Heyetin gündeminde aynı zamanda Dubai ve Kuzey Emirlikleri Türk İş Konseyi ziyareti de bulunuyor. Bu kapsamlı programa katılan ATSO, Afyonkarahisar'ın ticaret ve sanayisine uluslararası düzeyde katkı sağlamayı hedefliyor. Hem mevcut pazarlarda yerini sağlamlaştırmak hem de yeni pazar fırsatları yaratmak için çaba gösteren ATSO'nun bu girişimleri, bölge ekonomisine yeni bir ivme kazandırmak açısından büyük önem taşıyor.

#Afyonkarahisar #ATSO #Dubai #Big5Exhibition #YapıveİnşaatFuarı #ticaret #sanayi #işbirliği #ticarianlaşmalar #bölgeselişimkanları #yatırımolanakları #DubaiBaşkonsolosluğu #TürkİşKonseyi