Afyonhaber'in anketinde Yeniden Refah sürprizi!..

Afyonhaber'in 10 gün önce başlattığı "Şu anda bir seçim olsa, oyunuzu hangi partiye - ittifaka verirsiniz?.." anketinde sürpriz sonuçlara ulaşıldı.

Afyonhaber'in anketinde Yeniden Refah sürprizi!..
01 Mayıs 2021 - 17:36

Afyonhaber'in 10 gün önce başlattığı "Şu anda bir seçim olsa, oyunuzu hangi partiye - ittifaka verirsiniz?.." anketinde sürpriz sonuçlara ulaşıldı.

Haber yayına hazırlandığında 5750 oyun kullanıldığı ankette Yeniden Refah Partisi, 2398 ay alarak yüzde 42'ye ulaştı.

Konuyla ilgili olarak konuşan siyaset bilimciler "Yeniden Refah Partisi'nin birden fazla oyun kullanılmasının mümkün olmadığı bir ankette yüzde 42'lik bir oya ulaşması, Yeniden Refah Partisi örgütlerinin ve tabanının aktif ve diri olduğunu gösteriyor" dediler.

Fatih Erbakan'ın liderliğindeki Yeniden Refah Partisi, son aylarda hızlı bir şekilde artan üye sayısıyla ve hızlı bir şekilde mahalle ve köylere kadar uzanan teşkilatlanmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

İŞTE AN İTİBARİYLE ANKETTE DURUM:

AK Parti (Cumhur)  20%
MHP (Cumhur)  5%
BBP (Cumhur)  1%
CHP (Millet)  7%
İYİ Parti (Millet)  11%
SP (Millet)  1%
DP (Millet)  1%
HDP  1%
DEVA  2%
GELECEK  1%
YRP  42%
TİP  0%
TDP  0%
VP  0%
DSP  0%
Diğer  1%
Kararsız  2%
Oy Kullanmayacağım  4%

ANKETE https://www.afyonhaber.com/anket/1/su-anda-bir-secim-olsa-oyunuzu-hangi-partiye-ittifaka-verirsiniz/ BAĞLANTISI TIKLANARAK OY KULLANILABİLİR VE ANKETİN ANLIK SONUÇLARINA BAKILABİLİR.

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • Adnan Aybay
  6 gün önce
  Hanslar anladı, Hasanlar da anlar. İnşeALLAH
 • ülkücü
  1 hafta önce
  İyi parti Türkiye genelinde olduğu gibi Afyondada patlama yapacak. 'nin üzerinde oy alacak.
 • afyonlu
  2 hafta önce
  yeniden refah partisi seçime girerse alır nereye gitsem herkesin ağzında yeniden refah diyor... hayırlı olsun...
 • Ahmet Çelik
  2 hafta önce
  Ülkemizdeki en büyük yanılgı , kişileri liyakatıyla değil , Fiziksel görüntüsüyle , yakışıklı olmasıyla , Babası Prof. Dr.Necmettin Erbakandı , kürsüye çıktımı güzel konuşuyor algısıyla değerlendirmesi.Yanlış değerlendiriyorsunuz.İşi yapacak LİYAKAT GEREKİR.... Doğru Değerlendirme yapılmıyor.Fatih Erbakan 1977doğumlu. Şu ana kadar Kendini ispatlayacak bir çalışma yapmamış.Doktora ünvanını Kendi branşında dahi almamış. İşletme branşında almış.Saadet Partisinde çekirdekten gelmemiş.Aldığı görevler hep emekle gelinen görevler değil. Prof.Dr.necmettin Erbakanın gazete roportajında Fatih ile ilgili görüşü Gazeteci Soru : Bazı sözlerinizden oğlunuz Fatih Erbakan’a şans tanıyacağınız sanılmıştı Necmettin Erbakan Cevap : Şimdi biz talebelerimize şans tanıdık, baktık 8 yıldır yapamadılar. O zaman tekrar idareyi ele almak mecburiyetindeyim. Sizin dediğiniz gibi olsa… İdareyi bir çocuktan alıp diğer çocuğa verecek değilim. Gazete Röportajı Kaynak http://www.radikal.com.tr/politika/zekmi-olcmeye-makine-dayanmaz-1034839/ Prof.Dr.Necmettin Erbakanın kendi oğlunun da yetişmiş kabiliyetli olmadığını bu gazete röportajında söylerken HALA FATİH ERBAKANDAN BİŞEY BEKLEMEK yanlış olur.
 • Emre
  2 hafta önce
  Ben 100 kişinin çalıştığı bir fabrikada çalışıyorum. İnanın Millet faiz medyasının sunduğu liderlere güvenmiyor. Millet uyandı Medyanın duyurmak istemediği kişiye güveniyor. Hele Erbakan dendimi iş bitiyor. Bizde 100 kişinin 70 kişisi seçim olsada işçiye P zam veren Refah gelse diyor. Eyt liler bile Erbakandan umutlu.
 • ferhat
  2 hafta önce
  mıllet bunaldı bı sokaga cıkan arayıs içinde
 • Hasan Oguz
  2 hafta önce
  Atma Recep din kardeşiyiz.
 • yasin
  2 hafta önce
  siz gazeteci olarak inanıyor musunuz bu sonuca?:)
 • Mehmet Çelik
  2 hafta önce
  Buna şaşırmadım ben memurum dairede bile yeni kurulan siyasi partilerin konuşulduğu bir ortamda en çok güven ve sempati duyulan Parti'nin Yeniden Refah Partisi olduğunu görüyorum sosyal medyada yapılan her ankette öne çıkıyorlar. Ama nedense ulusal medyada göremiyorum galiba bir perdeleme yapılıyor.
 • Mehmet Fetih
  2 hafta önce
  Çok kızıyorum , yazık , eziyet ediyorsunuz. Fatih Erbakandan , Necmettin Erbakan olmasını bekliyorsunuz. Malesef bu mümkün değil. Eziyet Etmeyin Fatihe , Fatihten Necmettin olmaz. Boş bir hayal peşindesiniz. Merhum Necmettin Erbakan Sağken Partideki Etkinliği Belli seviyesi belliydi. Yapmayın Boşuna Şişirme Anketlerle Balon Sonuçlar Göstermeyin. İlk Seçimde Terazi ortaya konduğunda alacağı oyu göreceğiz. O zaman Anlıcaksınız.Soyadın Erbakan Olması bişey ifade etmediğini. İş yapacak Adam , Marifetli adam , babasının Kurduğu partiyi çekip çevirip Yükselirdi. Malesef kapasite olmayınca kaçtı gitti. Halep ordaysa arşın burda.Boşa kürek çekiyorsunuz. ilk seçimde nereye yanaşacağınızı görücez.