Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Tatarlı Belediye Başkanı Musa Kayer’in destekleri ile verilen mevlit yemeğine katıldı. Tatarlı halkı Milletvekili Taytak’a yoğun ilgi gösterdi. 

Tatarlı Belediye Başkanı Musa Kayer’in destekleri ile verilen mevlit yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve yönetimi, ilçe başkanları, belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Tatarlı girişinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Milletvekili Taytak’ı, belde halkı bağrına bastı. Vatandaşlarla tek tak yakından ilgilenen Taytak, vatandaşların fotoğraf çekinme isteğini de kırmadı.

Hüseyin Menteş: Laf değil eser üretiyoruz Hüseyin Menteş: Laf değil eser üretiyoruz

T A T A R L İ M H P H A B E R


TAYTAK, “BİZ BAKARIZ DEMEDİK, BİZ YAPARIZ DEDİK, YAPIYORUZ, YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
31 Mart seçimlerinde Tatarlı’da, Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek verenler kazandılar. Ancak meydanda ifade ettik, Artık 31 Mart bitmiştir ve Musa kardeşimiz tüm Tatarlı’nın belediye başkanıdır. Onun için o gün oy vermiş, vermemiş. Bizimle beraber olmuş, olmamış. Hiçbirisini bir başkasına ayırt edemeyiz. Milliyetçi Hareket Partisi 55 yıldır adaletin, liyakatin sadakatin adı olmuştur. Onun için biz bir günlük hesaplar yapan, siyasi parti değiliz. Bu ülkenin varlığı, birliği bekası adına her türlü mücadeleyi vermiş, binlerce şehit vermiş, binlerce gazisi, binlerce mağduru olan bir siyasi hareketiz. Biz bir davayız, bir davanın adamlarıyız. Onun için 95 yılında yine bu meydanda burada konuştum. O gün de aynı şeyi söylüyordum, bugün de aynı şeyi söylüyoruz. Tatarlı Belediye Başkanımız ile geçtiğimiz hafta hem İller Bankasını hemde TOKİ yetkilerini ziyaret ederek, kasabamıza yapılması gereken ne varsa yapmaya başladık. Biz bakarız demedik, biz yaparız dedik, yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

KAHVECİ, “TATARLI HALKIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise, “31 Mart yerel seçimlerinde Tatarlı’da vatandaşlarımız tercihini Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullandı. Tatarlı halkımıza bize vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Seçimlerden sonra Tatarlı Kasabamıza ikinci gelişimiz. Belediye başkanımız büyük bir heyecanla Tatarlı için çalışmaya başladı. Bizlerde başkanımızın her zaman yanında olacağız. Tatarlı’mızın hak ettiği hizmeti alması için hem teşkilat olarak hemde sayın vekilimizin Ankara’daki destekleri elimizden gelenin fazlasını yapacağız” diye konuştu.

Editör: Birinci Editör