Reklam

Künye

Afyon haber - Afyonhaber - Afyonkarahisar haberleri
 

www.afyonhaber.com

 

Yayıncı Kuruluş / Publisher Company:   Karakter Radyo Televizyon Tanıtım Yayıncılık A.Ş.

İmtiyaz Sahibi / Grantee : Karakter A.Ş. adına   Ömer ELÇİ   afyonhaber(at)hotmail.com

Genel Yayın Koordinatörü / General Manager :   Duygu ELÇİ  

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü - Editör / Editor in Chief : Ömer ELÇİ  

Editörler / Editors : 
 Seher LÜTFİ & Fatma SAFİZADE

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor :  Alperen ÖZDEMİR

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult :    Av. Ünal DEMİRKAN & Av. Kezban DEMİRKAN

Mali Müşavir / Financial Advisor :       SMMM Mevlüt ÖZPUNAR

Reklam / Advertise : Afyonhaber   afyonhaber(at)hotmail.com

Yer Sağlayıcı / Hosting :  Tumeva Bilişim 

Yazılım / Software :   Tumeva Bilişim

Teknik Destek / Technical Support :   Afyonhaber

Merkez Büro Adres / Centre Office Adress:  
Karaman Mah. Milli Egemenlik Bulvarı
Özel İdare İşhanı, Kat:7 No:81   
AFYONKARAHİSAR


Telefon / Telephone : 
+90 532 485 68 20

Whatsapp-Bip-Telegram-Sms İletişim
Whatsapp-Bip-Telegram-Sms Contact

+90 551 959 6303


Facebook-Twitter-Instagram-Telegram:
afyonhabercom

E-Posta / E-Mail :
afyonhaber(at)hotmail.com
afyonhabercom(at)gmail.com

 

_____________________________________________

Yayın İlkeleri & Kullanım Koşulları

1- Hakaret, küfür, alay, aşağılama içeren, eleştiri sınırlarını aşan, belgesiz ve delilsiz iftira içeren, ırkçılık-bölücülük ve ayrımcılık içeren, tamamı büyük harfle yazılan, spam ve tekrar yorumlar onaylanmamaktadır. Ancak, -nadir de olsa- teknik aksaklıklardan, gözden kaçan ya da sehven bu yorumlar onaylansa dahi Afyonhaber yasal olarak sorumluluk kabul etmez.

2- Haberlere eklenen yorumlardan, onaylansa dahi yorumu ekleyen kişi ya da ip sorumludur. Afyonhaber, bu yorumlardan dolayı hukuki olarak sorumluluk kabul etmez. İlgili yorumla ilgili ip-kullanıcı bilgileri adli makamlarca istenildiği takdirde verilecektir.

3- Haberler ya da haberlere eklenen okuyucu yorumlarıyla ilgili kişisel haklarına ihlal, hakaret, iftira olduğunu düşünen muhatapların, gereğinin incelenmesi ve yapılması için, Afyonhaber’in iletişim kanallarından editörlerimizle iletişime geçmeleri ve taleplerini iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumda oluşabilecek hukuki ihtilaflarda sitemiz sorumluluk kabul etmeyecektir.

4- Sitemizde otomatik olarak yayınlanan Adsense reklamlardan ve harici linklerden sitemiz sorumlu değildir.

Bu siteye giren ve yorum yazan bir okuyucu olarak şunları peşinen kabul ediyorum:

“Ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.”

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2003-2019 afyonhaber.com

Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif haklarıafyonhaber.com’a aittir. afyonhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar afyonhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www. afyonhaber .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the afyonhaber .com. However, sometimes the afyonhaber .com uses third parties to process your information. afyonhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the afyonhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use afyonhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the afyonhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.