Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’i Makamında Ziyaret Etti.

Görüşmede;

-              Erenler Gençlik Merkezi

-              Kocatepe Spor Kompleksi İçinde Bulunan Güreş TOHM Merkezi Bakım Onarımı

-              Şuhut İlçesi Spor Salonu Yapımı

-              Bolvadin İlçesi Kapalı Spor Salonu Yapımı Taleplerini Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’a Daha Önce İleten Milletvekili Mehmet Taytak, Yaptığı Ziyarette Taleplerini Yatırım Ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’e İletti.

Milletvekili Taytak; “Afyonkarahisar ilimiz spor şehridir. İlimizde birçok spor dalında çok yetenekli evlatlarımız var. İlimizi ve ülkemizi derece alarak temsil eden geleceğin sporcularının daha uygun şartlarda çalışması için Afyonkarahisar ilimize spor alanındaki desteğimi projelerle her zaman vereceğim. Daha önce proje ve taleplerimizi Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak Bey’e iletmiştim. Bakanımız her ziyaretimizde bizlere ilgi ve alakalarını göstermiştir. Bugün de Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’i ziyaret ederek taleplerimizi ilettim. Erenler mahallemizde Gençlik Merkezi kurulması sürecini hem bakanımız hem İl müdürlüğümüz ile takibini yapmış ve kararın çıkmasına destek olmuştuk. Genel Müdürümüz Erenler mahallemizde Gençlik Merkezi kurulması, Şuhut İlçemizde daha önce yıkılan salon yerine Çok Amaçlı Spor Salonu yapımı, Bolvadin İlçemizde eski kapalı spor salonunun yerine yeniden kapalı spor salonu yapılması taleplerimizle ilgili gerekli talimatları verdi, ziyaretimiz sırasında ilgili yerlere yazıları yazdırdı. Kocatepe Spor Kompleksi içinde bulunan güreş TOHM Merkezi bakım onarımı için ise gerekli ödeneğin verilmesi talimatını verdi. Ben bu projelerde her zaman bize destek veren Gençlik Ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak, Genel Müdürümüz Prof. Dr. Süleyman Şahin ve İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na Afyonkarahisarlı hemşehrilerim adına teşekkürlerimi iletiyorum. Spor her şeyin ilacıdır. Gençliğin enerjisini en iyi şekilde ortaya koyan ilimizde spora olan erişimi hep birlikte arttıracağız inşallah. Afyonkarahisar’ımız örnek bir şehir olmaya devam edecektir.” Dedi.

Afyonkarahisar AK Parti'de süreç başladı Afyonkarahisar AK Parti'de süreç başladı

Ziyaret sonrası Milletvekili Mehmet Taytak Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Prof. Dr. Süleyman Şahin’e Afyon mermerinden yapılmış haşhaş motifli Türk bayrağı hediye etti.

Editör: Birinci Editör