Reklam
Bugun...


MALİYE KAVŞAĞINDA ALTGEÇİT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
Afyonkarahisar Belediyesi, vatandaşların dört gözle beklediği Maliye Kavşağı alt geçit projesinde ilk kazmayı vuruyor.

MALİYE KAVŞAĞINDA ALTGEÇİT ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR
+ -

             Afyonkarahisar Belediyesi’nin şehir trafiğini rahatlatma adına Maliye Kavşağında hayata geçireceği alt geçit projesinde çalışmalar başlıyor.

 

                Yaptığı milyonlarca liralık yatırım ve eserlerle kendisini adeta Afyonkarahisar’ın gelişimine adayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, şehir trafiğini rahatlatma adına kavşaklarda battı çıktı projesini hayata geçiriyor.

 

                Afyonkarahisar tarihinde bir ilk olacak battı çıktıların, özellikle kavşaklar ve ana arterlerdeki trafik yoğunluğunu büyük ölçüde rahatlatması bekleniyor. Maliye Kavşağı'na yapılacak alt geçit projesinin yanı sıra önümüzdeki yıllarda Stad Kavşağ, Jandarma Kavşağı ve Karayolları Kavşağına da alt geçit yapılması hedefleniyor.

 

ALTERNATİF YOLLAR İÇİN CADDE VE SOKAKLARA ARAÇLARINIZI PARK ETMEYİN

 

          Maliye Kavşağında inşaat çalışmaları boyunca trafik akışını rahatlatma adına sürücülere alternatif yollar sunulacak. Yüklenici firmanın Pazartesi gününden itibaren başlayacağı çalışmalar süresince Maliye Kavşağı trafik akışına kapatılacağından trafik, Atatürk Bulvarından Kasımpaşa Mahallesi Turgut Reis Sokak, Gazlıgöl Caddesi, Dervişpaşa Mahallesi, Bahattin Alpakan Caddesi, Dr. Mazhar Paşa Caddesi üzerinden Atatürk Bulvarına yönlendirilecek. Bu çalışmalar sırasında halkımızdan anlayış bekliyoruz. Bu nedenle yukarıda bahsi geçen cadde ve sokaklara araç parkı yapılmaması önemle rica olunur....


YORUMLAR
5 Yorum

emre sancak
19-05-2017 03:53:00
yüklenici firma bahsi geçen cadde ve sokaklara araç parkı yapılmaması önemle rica etmiş o civardaki hiçbir apartmanın otoparkı yokki. o yüzden daracık caddeler dahada dar afyonumuzda. ileri şehircilik belediyecilik uygulansa izin verilmezdi vatandaşın doğru dürüst yürüyebildiği kaldırım yok şehrimizde hepsi otopark. belediye başkanı bu konuya el atmalı kadlırımda yürürken araç çarpması olasıluığının en fazla gerçekleşeceği şehir belki de afyonkarahisar
Doğrucu Davut
17-05-2017 20:57:00
Özdilek kavşağındaki Türkiye'de eşi benzeri görülmemiş başarıyı (!) burada da bekliyoruz.
adnan can
15-05-2017 21:35:00
Afyon Belediyesi Denizliden ders alsın; battı çıktı, köprü neymiş gidip görsün. Ufacık şehirdeki trafik sıkıntısı bu günlere kadar çoktan çözümlenmeliydi. Denizliye Antalya tarafından gir izmir tarafından çık neredeyse 30 km. çevreyolu falan yok hepsi şehrin tam göbeğinden geçer, üstgeçit alt geçit ile gözün kapalı geçersin, 2 ışıkta ya durursun ya durmazsın.
Murat
15-05-2017 10:15:00
Güldürmeyin beni ya...Bu saate kadar neredeydiniz? Seçim geliyor seçim...Uyan Afyon uyan...
Ibrahim
13-05-2017 19:06:00
Özdilek kavşağı gibi ucube bişey olmasın da

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI