Reklam
Bugun...


LİSE ÖĞRENCİLERİ KOMŞULARA AŞURE İKRAM ETTİLER
Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, geleneksel aşure ikramı faaliyeti çerçevesinde okula komşu apartmanı ziyaret etti.

LİSE ÖĞRENCİLERİ KOMŞULARA AŞURE İKRAM ETTİLER
+ -

 

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde geleneksel olarak düzenlenen aşure ikramı, okul bahçesinde gerçekleştirildi. Okul Müdürü İlknur Tutumlu'nun da katıldığı aşure ikramında, okulun tüm öğretmenleri ve öğrencileri, aşurenin tadına baktı.

“Değerler eğitimine önem veriliyor”

Okuldaki ikramın ardından, okula komşu apartmandaki vatandaşlarla da aşure birliği sağlandı. Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Değerler Eğitimi Projesi kapsamında okula komşu apartmanda yaşayan vatandaşlara aşure ikram etti.

“Kurum kültürü yaşatılıyor”

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlknur Tutumlu, "Okulumuzun kurum kültüründe var olan Aşure Günü'nü her yıll icra ediyoruz. 600 civarında aşure, tüm öğrencilerimize ve yakın apartmandaki komşularımıza dağıtıldı. Aşure Günü etkinliğimizde tüm arkadaşlarımız görev aldı. Mayıs ayının ortalarında da Pilav Günü düzenliyoruz" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI