Reklam

ÇIRACI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Hikmet ÇIRACI vefat etmiştir.

ÇIRACI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Hikmet ÇIRACI vefat etmiştir.

ÇIRACI AİLESİNİN ACI GÜNÜ
12 Nisan 2018 - 11:44

 

 

Dumlupınar Mahallesinden, merhum Abdullah Çıracı ve merhume Naciye Çıracı'nın oğlu, Meliha Çıracı'nın eşi, Doktor Mehmet Çıracı, Naciye Çıracı Tabak ve Ayla Çıracı Okumuş'un babası, Mesut Tabak ve Bahri Okumuş'un kayınpederi, HİKMET ÇIRACI vefat etmiştir.

 

Cenaze namazı bugün (12.04.2018) öğle namazını müteakip İmaret Camii'nde kılınacaktır.Cenaze namazının ardından Kocatepe Asri Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Radyo03 ve Afyonhaber Medya grubu olarak merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • yakup
  1 yıl önce
  Allah rahmet eylesin .Telefonların lüks olduğu o dönemlerde postane ile dükkanı arasında mekik dokur Afyon sporun deplasman maçlarının sonucunu ondan öğrenirdik .İyi insandı mekanı cennet olsun.
 • 52/1Afyonlu
  1 yıl önce
  KIRTASİYEÇİ ÇIRAÇISA GANİ GANİ RAHMET ETSİN .MEKANI ÇENNET OLSUN.af.sp.un o şaşalı yıllarında hemen maç sonucunu kırtasiyesinin gönüne MAÇ SONUÇUNU YAZARDI.ŞİMDİ EZZANE OLMUŞ YERDİ.ÖNÜNDEKİ AĞAÇA MAÇ SONUÇUNU ASARDI RAHMETLİ ÇOK DUA ALIRDI DA.SEVERDİ MAÇ.MOTOSİKLERLE MAÇSONUÇUNU HEMEN YAZARDI MAÇAGİTMEZSEK HEMEN KIRTASİYENİN ÖNÜ MAÇ MEREKLILARILA DOLARDI.VAYBE NE GÜNLERDİ O CENGİZ SEZAİ GÜNGÖRLÜ VAHDEDLİ BURHAN (altınkafa derdik)Behiç gibigibi iyitopçu çokdu ummadğımız maçı yaa alır ya berebere kalırdı bu ismdeki topçular şimdi olsa kesin af.sp.şam.olur du hemde açık farkla vallahi sorun bengibi eskilere. AHGİDİGÜNLER AHHH