Reklam
Bugun...


BOLVADİN’DE “GENÇLİĞİME SAHİP ÇIKIYORUM” PROJESİ BAŞLATILDI
Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin milli, manevi ve kültürel değerlere sahip çıkan bireyler olarak yetiştirilmesi için “Gençliğime Sahip Çıkıyorum” projesi başlatıldı.

BOLVADİN’DE “GENÇLİĞİME SAHİP ÇIKIYORUM” PROJESİ BAŞLATILDI
+ -

 

  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Badak başkanlığında projenin paydaşları olan öğretmenler ile bir toplantı yapıldı. Toplantının ardından bir açıklama yapan Badak şunları söyledi:
  “Proje gençlerimizin milli-manevi değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkma düşüncesinin bir ürünüdür. Çocuklarımızın sağlıklı kişiliğin temel taşlarını oluşturan toplumsal ve evrensel değerleri kazanmalarını ve kişiliklerinin her yönüyle gelişmesini hedefliyoruz. Öğrencilerimizi toplumsal ve evrensel değerlerle donanmış ve bu değerlerle yaşamayı yaşam biçimi haline getirmiş bireyler olmalarını sağlayacağız. Çeşitli etkinlikler aracılığı ile öğrencilerin temel insani özellikleri kazanmasını sağlamak, milli, manevi değerlere karşı duyarlılık oluşturmak ve onları davranışa dönüştürme konusunda öğrencilere yardımcı olmak bu projenin temel amaçlarıdır.”


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI