Reklam
Bugun...


AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yenilikçilik Ödülü verildi

AFYONKARAHİSAR İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
+ -


2016 yılında dördüncüsü düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde bireysel ve kurumsal bölge ödülü almaya hak kazanan çalışmalar 29 Kasım 2016 tarihinde ödüllendirildi. Afyonkarahisar Milli Eğitim Müdürlüğü’de ödüle layık görüldü

Kütahya Hezar Dinari Kültür Merkezinde yapılan törende Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’de ödüllendirildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, AR-GE biriminden Bahri Turunç, Yusuf Ali Canca, Ömer Bozdağ, AFBİS Sorumlusu Serkan Kocaçil, Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmeni Çoşkun Yazar, Kadınana İmam Hatip Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcısı Alaattin Yılmaz, Faruk Azak, Yüksel Varlı Ortaokulu Müdürü Eyüp Demir katıldılar.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın birçok katılımcı arasından böyle önemli bir ödüle layık görülmekten onur duyduğunu belirterek emeği geçen Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeline teşekkür etti.


YORUMLAR
4 Yorum

bir veli
11-05-2017 20:11:00
öğrencileri yarış atı gibi yarıştıran dershanelerin kapatılıp merdiven altı vergisiz özel derslerin arttığı hatta bir sistemden ne zaman vaz geçeceğiz bazı öğrenciler fırsat bulmuşlar yarışmalara katılmışlar .tebrik ederim.
Bir başka öğretmen
10-05-2017 20:07:00
Bakanlık tarafından oluşturulan yarışmaya başvurulan yaklaşık 3000 başvuru sonucunda alınmış bir ödüldür ve diğer milli eğitimlerinde katıldığı bir yarışmada önemli bir ödüldür. Sınavlardaki sıralamayla bu ödülün karşılaştırılması elma ile armutun karşılaştırılması gibi. Yorum yaparken kurumları kötülemeyi adet edinmiş kişiler yine sahneye çıkmış
Bir öğretmen
02-12-2016 18:05:00
Afyon maalesef üniversiteye giriş sınavlarında sonlarda bulunuyor. Bu ödülü verenler acaba milletle dalga mı geçiyorlar. Bu güne kadar 5-55. sıralarda idik, şimdi sıramız 60- 70 lere düşerse bunun vebali kimde olacak?
alvis
02-12-2016 09:50:00
Sınavlarda son sıralarda olan memleketimizin bu ödüle layık görülmesi ŞaŞırtıcı!rnYenilikten Kuvvet Doğar.rnBu arada o kadar çok ödül dağıtılıyor ki ödül alamayan neredeyse kalmadı.

YORUM YAZYORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI