Reklam

ZAFER MÜZESİ, CİMER'E Mİ TAHSİS EDİLİYOR?..

Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Av. Burcu Köksal, Zafer Müzesinin Cuumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Bölge Müdürlüğüne tahsis edileceği yönündeki iddiaları TBMM Genel Kurula taşıdı.

ZAFER MÜZESİ, CİMER'E Mİ TAHSİS EDİLİYOR?..
04 Kasım 2020 - 23:20
Afyonkarahisar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Av. Burcu Köksal, Zafer Müzesinin Cuumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi Bölge Müdürlüğüne tahsis edileceği yönündeki iddiaları TBMM Genel Kurula taşıdı.Milletvekili Av. Burcu Köksal açıklaması9nda; "Kurtuluş Savaşının simgelerinden biri olup Milli Mücadelemiz için kaçınılmaz bir öneme sahip Afyonkarahisarın tek özel müzesi Zafer Müzesinin Cimere tahsis edileceği yönündeki iddiaları TBMM Genel Kurula taşıdım. Afyonkarahisarda Cimere tahsis edilecek Başka bina bulamadınız mı?" dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • ercan yoldaş
  7 ay önce
  kullanılmayan bina çürür , cimer e çok yakışır. cahape herşeye itiraz eder. huyu böyle
 • çağrı değirmen
  7 ay önce
  Milli mücadele şehri vs. diye kendini övmeye çalışan bir şehir için büyük ayıp bu. Cimer olacak başka yer mi kalmadı koskoca Afyonda. Bende itiraz ediyorum böyle bir karara. Bu işin partisi yok. Etik olarak yanlış yapılan. Burası restore edilip mini müze vs. tarında hizmet vermeli.
 • Veli Çınar
  7 ay önce
  Slogan ettiğimiz '' Zaferin Başkenti '' Afyonkarahisar'da Milli Mücadele'yi tam anlamıyla yansıtacak bir müze zaten yoktu. Zafer müzesi yetersizde olsa hiç olmazsa Büyük Taarruz'a, Atatürk ve diğer komutanlarımıza ev sahipliği yapmış bir bina, restore edilerek zenginleştirilmeli.müze haricinde başka bir amaçla kullanılmamalı
 • Engin Yiğit
  7 ay önce
  İnşallah böyle bir hata yapılmaz. Bu bina aslına uygun bir şekilde restore edilerek Zafer Müzesi olmalıdır.