Reklam

ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALACAK!..

Zafer Kalkınma Ajansı Bölgesine daha iyi hizmet verebilmek adına 4 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde;  2 (iki) Uzman Personel,  1 (bir) Destek Personeli ve 1 (bir) İç Denetçi olmak üzere 4 personel istihdamı yapacaktır.

ZAFER KALKINMA AJANSI PERSONEL ALACAK!..
08 Ekim 2020 - 15:01 - Güncelleme: 09 Ekim 2020 - 10:18
Zafer Kalkınma Ajansı Bölgesine daha iyi hizmet verebilmek adına 4 nolu Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde;  2 (iki) Uzman Personel,  1 (bir) Destek Personeli ve 1 (bir) İç Denetçi olmak üzere 4 personel istihdamı yapacaktır.Başvurular 26.10.2020 – 06.11.2020 tarihleri arasında sinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresine yapılacak olup değerlendirmeler sonucunda mülakata katılmaya hak kazananlar 13.11.2020 tarihinde açıklanacaktır. Başvuru sırasında kullanılacak standart evraklar sinavbasvuru.sanayi.gov.tr internet adresinde bulunan Zafer Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından doldurulacaktır. İstenen diğer belgeler de aynı sistem üzerinden yüklenecektir. Elden veya kargo ile başvuru kabul edilmeyecektir.

İlanın detaylarına zafer.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ottoman
  6 ay önce
  bunu haber yapmanız ne kadar saçma ya. insanlar bi umutla açıyor bi bakıyor yine kendini kanıtlamış sadece 4 kişi zaten önceden belli kişlerdir onlar!
 • tekin çetin
  6 ay önce
  zafer kalkınma ajansına ücretsiz denetleyici olmak istiyorum ne iş yapar neye hizmet eder kim kontrol eder bilmiyorum bilenin bilmiyene borcu vardır hadi bakalım yazın