Reklam

YÜZDE 63'Ü GÖRÜNCE SESLERİ KESİLDİ

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Güney Beldesi'nde kazanılan seçimin ardından yazılı bir mesaj yayımladı.

YÜZDE 63'Ü GÖRÜNCE SESLERİ KESİLDİ
07 Haziran 2021 - 14:34

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı İbrahim Yurdunuseven Güney Beldesi'nde kazanılan seçimin ardından yazılı bir mesaj yayımladı.


Yurdunuseven mesajında; "2012 Yılında belde vasfını kaybeden Güney Beldemizde vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda girişimlerimizi yaptık ve nihayetinde yeniden belediye başkanlığı seçimlerini sağladık. Bu süreçte beldemizde hizmet noktasında herhangi bir eksikliğe müsade etmedik. Afyonkarahisarımızın her köşesinde olduğu gibi burada da vatandaşlarımızla sürekli irtibat halinde olduk ve taleplerini dinledik. Elhamdülillah dün gerçekleştirilen seçim neticesinde vatandaşlarımızda bizim yanımızda olduğunu bir kez daha herkese gösterdi. Bundan sonraki süreçte de önümüzdeki bürokratik engelleri geride bırakarak beldemiz için çalışmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle belediye başkanlığını kazanan adayımız Erol Karabacak'ı da bir kez daha tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Erken Seçim Çağrısı Yapanların Sesi Çıkmıyor
Bir süredir erken seçim çağrısında bulunan muhalefet partilerine ve millet ittifakına da değinen Yurdunuseven; "Güney Beldemizde 63,6 gibi ezici bir oy farkıyla seçimi neticelendirdik. Bu sayede ülkemize çakılı bir tek çivisi olmayan sürekli kaostan beslenen ve terör örgütü yandaşlarıyla kol kola gezen millet ittifakının felaket tellallığı ve erken seçim çağrılarına en güzel cevabı milletimiz vermiş oldu" dedi.

Zaferde En Büyük Pay Teşkilatlarımızın
Yurdunuseven, "AK Parti Teşkilatlarımız ülkemizin yer herinde olduğu gibi Afyonkarahisar'ımızda da vatandaşlarımızla iç içe, derdi olanın yanında olarak çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Güney'deki seçim öncesinde ve seçim esnasında yine herhangi bir haksızlığa geçit vermeden vatandaşlarımızla omuz omuza seçimi başarıyla tamamladılar. Bu süreçte gece gündüz aralıksız çalışan kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve parti üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum." dedi

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Ashil
  6 gün önce
  Para dağıtarak seçim kazanmak büyük başarı hakikaten.
 • Okuyucunuz
  6 gün önce
  İstanbuldaki 850 bin fark gibimi nefesler kesildi yoksa ankara gibimi yoksa Antalya gibimi nefesler kesildi hangisi sy vekil
 • serdar
  6 gün önce
  yüzde 63 yüksek sayılmaz sayın vekilim. lakin yüzde 1 ler yüzde yarımlar sözde partiler için gerçekten layık oldukları noktadan daha yüksek oy almışlar. onlarda adayların aileleri oy vermiş bu minik partilerin hakettikleri nokta - olması lazım. Ancak Pandemi iyi yünetilmiyor. ve küresel güçler ve bir kaç tane doktor ülkemizde dahil dünyayı oynatıyor. heryıl olduğundan yoğun bakımlar daha boş, Ülkede önceki yıllar gripten günde 500 kişi ölüyorduda kimse bi şey yapmıyordu, Günde 1000 kişi ülkemizde diyabetten ölüyor kimse bişey yapmıyor. Bu diyabetlilerden günde 100 kişi koronodan öünce kıyamet kopartılıyor. Ekonomi kapatılıyor. Vatandaş olarak sıkıntı boğaza dayandı. Korona değil ekonomi bizi öldürecek.
 • kadir ülgü
  6 gün önce
  Göz Güney Belediyesinde olan Netanyahu'nun yüz ifadesi nasıl olmuştur :) kahrından perişan haldedir :)