Reklam

Yurdunuseven ve Özkaya'dan bildirici 103 amirale sert tepki! İşte o mesajlar!..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve Ali Özkaya, 103 emekli amiralin yayınladığı bildiriye sert tepki gösterdi.

Yurdunuseven ve Özkaya'dan bildirici 103 amirale sert tepki! İşte o mesajlar!..
04 Nisan 2021 - 12:19
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, 103 emekli amiralin yayınladığı bildiriye sert tepki gösterdi.

Milletvekili Yurdunuseven, mesajlarında şuunları yazdı:

1-#DenizŞehitleriniAnmaGünü'nde, devletimizin sağladığı imkanlarla Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde emekliliğin tadını çıkaranlar devletin birliğine, bekasına ve milli iradeye kast eder nitelikte bildiri yayınlıyorlar.

2-Bu güruh zamanında dilediği gibi bu topraklar üzerinde at koşturmaya alıştığı ve siyasi iradeye müdahele etme hakkını kendinde gördüğü için bu bildiriyide yayınlama cüreti gösterebiliyorlar.

AKLINIZI BAŞINIZA ALIN!

3-Asil Türk Milleti'ni bu dakikadan sonra hiç bir muhtıra hiç bir darbe korkutamaz. Kendi açtığınız çukurda boğulursunuz!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya da, 103 emekli amiralin yayınladığı bildiriye sert tepki gösterdi.

İşte Özkaya'nın mesajı:

Emeklisi muvazzafı, her kim ki darbe imasında bulunur veya kalkışmaya kalkarsa sonucunu da göze almış olmalıdır. Millet en son kararını 15 Temmuz’da söyledi, şimdi yine söyler. Ancak bu bildiri aynı zamanda suçtur. Gereğini sabahı da beklemeden savcılık yapmalıdır

YORUMLAR

  • 0 Yorum