Reklam

YURDUNUSEVEN, ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

YURDUNUSEVEN, ŞUHUT İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ
27 Şubat 2019 - 11:56 - Güncelleme: 27 Şubat 2019 - 12:44

 

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Şuhut ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

31 Mart yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına ara vermeden devam eden Yurdunuseven, İlk olarak Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret eden daha sonra ise Şuhut sanayi sitesinde ki esnafları ziyarette bulundu.

“AK PARTİ HER ZAMAN NE SÖZ VERDİYSE SÖZÜNÜ TUTMUŞ BİR PARTİDİR”

Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren Yurdunuseven, “AK Parti ne söylediyse, ne dediyse her zaman sözünü tutmuş bir partidir. AK Parti dava adamıdır, hizmet adamıdır, AK Parti ben niye yokum diyenlerin değil ben hizmet için varım diyenlerin partisidir” diye konuştu.

Şuhut’ta son 10 yıldır daha önce görülmemiş yatırımların yapıldığını ifade ede Yurdunuseven,” Samimi, gayretli, tevazu sahibi bir Recep Bozkurt başkanımız var. İnşallah tüm bu gayreti, tevazusu ile sizlere hizmet etmek istiyor. Bu dönemde de kendisi bir kez daha aday gösterildi sizlerin desteği ile inşallah önümüzde ki dönemde de güzel çalışmalar yapmaya devam edecek” dedi.

“KARŞIMIZDA BİR ŞER İTTİFAKI VAR”

Yurdunuseven konuşmasında şunları kaydetti;

” Bu seçim artık 24 Haziran seçimlerinin referandumu haline geldi. Karşımızda bir şer ittifakı var. Bizim İstiklal marşımızı söylemeyen, kongrelerinde Türk bayrağını asmayan bir parti ile bir araya gelebiliyorlar. İyi partisi, CHP’si HDP ile bir araya gelebiliyor peki niye dertleri iktidar olmak filan değil muhalefet olmaktan oldukça rahatlar onların tek istekleri Türkiye’de bir istikrar olmaması ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkenin başında olmaması. İstiyorlar ki biz yine IMF’den borç alalım, sömürü bir devlet halini alalım ama elhamdülillah bugüne kadar diz çökmeyen ve sizlerin desteğiyle diz çöktüremeyecekleri bir liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ımız var Allah ondan razı olsun. Afyonkarahisar destek oldu, tüm Türkiye destek oldu inşallah siz hemşerilerimizin desteği ile de yolumuza daha güçlü bir şekilde devam edeceğiz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum