Reklam
Ömer ELÇİ

Ömer ELÇİ

AFYONHABER'DEN... [email protected]

SİZLERE DAHA HIZLI HABER VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

30 Mart 2020 - 23:48

Merhabalar

 

Bu yazıyı Afyonhaber Medya Grubumuz adına yazıyorum ve grubumuzun başkanı olarak sizlere sesleniyorum…

 

Türkiye’de internet medyasının önemi ve gücü bir kez daha ortaya çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişiminde internet medyasının ve radyoların ne denli etkili ve güçlü olduğu görülmüştü. Bütün dünyayla birlikte maalesef ülkemizi de kasıp kavuran virüs belasıyla birlikte internet medyasının gücü bir kez daha ortaya çıktı.

 

Bu zor şartlarda, internet medyası olarak çok büyük gelirlerimiz ve arkamızda çok büyük güçler olmamasına rağmen; Afyonhaber olarak 7/24 mesaisiyle koronavirüs ve diğer Afyonkarahisar gelişmelerini, haberlerini sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

 

Ekibimle birlikte, gerektiğinde 24 saat nöbetleşe sizlere haberleri aktarmaya çalışıyoruz.

 

İhlas Haber Ajansı ve Anadolu Ajansıyla birlikte Afyonhaber.com olarak hep güncel ve anında haberleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Yetmediği yerde, merkezde ve ilçelerimizde diğer gazeteci ve haberci arkadaşlardan ve internet medyasından da istifade ederek bilmeniz gereken haberleri sizlerle paylaşıyoruz.

 

Bu arada, Afyonhaber amiral gemimizin yanında internet medya grubumuzun daha etkin ve güçlü olarak sizlere hizmet vermesi noktasında da ekibimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. Hali hazırda bazıları genel, bazıları tematik olarak açık ve güncel bulunan web sayfalarımızın yanına yeni sayfaalrımızı da eklemek için çalışmalarımız devam ediyor.

 

İnşallah, ilerleyen günlerde, üç ilçemiz (Emirdağ, Sandıklı ve Bolvadin) medya grubumuzun profesyonel ekibi ve tasarımıyla yeni haber sitelerine kavuşacak. Bu ilçelerimizdeki gazeteci ve muhabir arkadaşlarımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Bu konudaki fizibilite çalışmalarımız olumlu sonuç verirse inşallah 3 ilçemize özel 3 haber ve tanıtım portalımız hizmete girecek.

 

Bu arada, sadece Afyonkarahisar ilini kapsayan sadece asayiş ve yaşam haberlerinin yer alacağı tematik bir haber sitemiz ve Afyonkarahisar’la ilgili kısa haberlerin yayınlanacağı bir haber portalımız için de hazırlıklarımız var.

 

Afyonkarahisar’da internet haberciliği denilince Afyonhaber akla geliyor. Afyonhaber Medya Grup olarak da, sizlere daha etkili, daha güncel, daha aktif haberler sunmaya devam edeceğiz.

 

Kalın sağlıcakla…

 

 

 ÖMER ELÇİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum