Reklam
Ömer ELÇİ

Ömer ELÇİ

AFYONHABER'DEN... [email protected]

ŞANLI KAHRAMAN MEHMETÇİKLERİMİZ İÇİN DUA..

16 Şubat 2018 - 11:54

Şu An Anasından Babasından Kardeşinden Sevdiğinden Yavrusundan Çok Uzakta Olan  Vatan İçin Bayrak İçin Namus İçin Canını Ortaya Koyan Gövdesini Siper Eden Şanlı Kahraman Mehmetçiklerimizin Dertlerine Derman Kalplerine Ferman Ol  Allah'ım .

 

Bugün bu cennet vatana dikilen hain gözlerin çok olduğu, içimizden dışımızdan saldırıların her zaman olduğu, ne zaman birbirimize düşersek, üzerimize leş kargalarının uçuşmaya başladığının en fazla görüldüğü bir dönemdeyiz. Bu cennet vatanımızda bize yaşamayı çok gören hainler tarih boyunca olageldi, hala da olmaya devam ediyor.

 

Gerçeği görebilmeyi, bu vatanı bize emanet eden ecdadının emanetini koruyabilmeyi, hainlik yapmanın bir insana özellikle inanan bir insana yakışmayacağını bilebilmeyi, bu şuura erebilmeyi, içimizdeki bütün gaflet içinde olanlara rabbim hissedebilmeyi, duyabilmeyi nasip eylesin. Allahım, ordumuz, yurdumuz, milletimiz sana emanet, muhafaza eyle.

 

 Mehmetçiğimize yurt savunmasında, vatanımızı koruma da güç ve kuvvet nasip eyle. Karada, havada, denizde, her yerde, her an nusretini, yardımını esirgeme yarabbim.

 

Çıktıkları Bu Kutsal Seferde Onlara ZaferLer Nasip Eyle  Onlara Öyle Bir Güç Ver ki Yarab -30 Derece Soğuk Onları Üşütmesin  Yürüdükleri Kilometrelerce Yol Yorgunluk Vermesin .Kalpleri yumuşacık Gönülleri Sıcacık Olsun Sağ Salim Dönebilmelerini Nasip Eyle Ya Rabbi..

 

Canlarını feda ederek bize emanet bıraktığın vatan topraklarımızı düşmanın çizmesi altında ezdirtme yarabbi. Rengini şehitlerimizin kanından alan, semalarımızda nazlı nazlı dalgalanan, istikbalimizin sembolü al bayrağımızı indirtme yarabbi. Ordumuzu, askerimizi, polisimizi, jandarmamızı muvaffak eyle yarabbi." AMİN AMİN AMİN

Hayırlı Cuma’lar.

 

Değerli Okurlarımız;

 

Şehit ve Gazi Mehmetçik ailelerine destek olmak için Mehmetçik Vakfına;

         - www.mehmetcik.org.tr sitesinden; nakit bağış (internet bankacılığı ile),

         - Banka şubelerine giderek (İlgili hesap numaralarından),

         - Ayrıca, tüm cep telefonu (GSM) operatörlerinden kısa mesaj (SMS) göndererek bağış yapılabilmektedir.

         “Mehmetçik yazıp 2582’ye SMS atarak yapılan her bağış”, Mehmetçik Vakfı hesabına  10 TL bağışta bulunabilirisiniz..

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum