Reklam

YARENLER MAHALLESİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR

Afyonkarahisar Belediyesi altyapı çalışmaları dolayısıyla bozulan Yarenler mahallesinde yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.

YARENLER MAHALLESİ BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR
27 Nisan 2020 - 17:07

Afyonkarahisar Belediyesi altyapı çalışmaları dolayısıyla bozulan Yarenler mahallesinde yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.


 

TEDAŞ, doğalgaz ve içme suyu hattı tamamen yenilenen Yarenler mahallesinde çalışmalara başlayan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler mahalleyi baştan sona yenileyecek. Yunus Emre Mahallesinde ise çalışmaların önümüzdeki günlerde başlayacağını ifade eden Başkan Zeybek çalışmaları sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:
 

“Afyonkarahisar Belediyemize bağlı Fen İşleri ekiplerimiz alt yapı çalışmaları tamamlanan #Yarenler Mahallemizde yol ve kaldırım çalışmalarına bu sabah itibariyle başladı. Yunus Emre mahallemizin de çalışmalarına en kısa sürede başlıyoruz. İnşallah alt yapısı değişen bu mahallerimizin yollarını yenileceğiz. TEDAŞ'ın elektrik tellerini yer altına aldığı mahallelerimizde de kısa zamanda çalışmalara başlıyoruz.”

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ercüment Büyükboyacı
    10 ay önce
    Sayın baskanım burmalı mahallesıne bakan yok yıllardır dıger mahallelere gore uvey evlat muamelesı goruluyor ne dogal gaz ne elektrık tesısatları nede cop ıle ILGILI bır cozum bulunmadı ortaklı yasayanların gunahı ne dıger mahalleredekı gıbı hızmetlerı ne zaman alacaklar sıt alanı dıye hır cıvı cakılmıyor yıl 2020 hala mahallemde degısen hıc bır konforlu rahatlama yok 50 yıl oncesiyle kıyaslayınca bır degısım yok lutfen bu mahallenınde sakınlerınınde modern konforlu nır hayat surmeye hakkımız vardır herhalde bı degısen cop aracları oldu sızden bı muhendıs baskan olarak bu mahallemızın cehresını degıstırcegınıze kalpden ınanıyoruz basarılar dılerız