Reklam

YARAMIŞ, ATAMA SÜRECİNDE ENSAR VAKFI AFYON ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNDAN İSTİFA ETTİ

AKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı iken Türk Tarih Kurumu Başkanlığına atanan Prof. Dr. Ahmet Yaramış'ın, Ensar Vakfı Afyonkarahisar Şubeesinde Yönetim Kurulu üyesi olması ulusal medyada geniş yer buldu.

YARAMIŞ, ATAMA SÜRECİNDE ENSAR VAKFI AFYON ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNDAN İSTİFA ETTİ
24 Nisan 2020 - 23:47 - Güncelleme: 25 Nisan 2020 - 00:00
AKÜ Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı iken Türk Tarih Kurumu Başkanlığına atanan Prof. Dr. Ahmet Yaramış'ın, Ensar Vakfı Afyonkarahisar Şubeesinde Yönetim Kurulu üyesi olması ulusal medyada geniş yer buldu.Konuyla ilgili, sosyal medya üzerinden açıklama yağan Ensar Vakfı Afyon Şube Başkanı Mustafa Güler, açıklamasında "Prof. Dr. Ahmet Yaramış Türk Tarih Kurumu Başkanlığına atanması sürecinde şube yönetim kurulu üyeliğimizden 23.3.2020 tarihi itibarıyla ayrılmıştır. Prof. Dr. Mustafa Güler Ensar Vakfı Afyonkarahisar Şube Başkanı" dedi.AFYONHABER ÖZEL HABER

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • afyon03
  10 ay önce
  Tartışmaların odağındaki ensardan başka atanacak TARİH bilen insan ülkede kalmadı galiba.
 • Ali
  10 ay önce
  Ensar'dan olunca ne oluyor. Ahmet Yaramış, profesör olduktan sonra Ensar Vakfı yöneticisi olmuştur. Ensar bahane dindar kimliğe sahip olduğu için lavım kokulu ağızlar saldırıyor. Bir kurumdaki bir insanın işlediği bir suçu herkese teşmil etme hastalığı bu memlekette belirli ve topluma hiçbir faydası olmayan zihniyetin ürünüdür.
 • Ümit Çavuş
  10 ay önce
  Bu ve bunun gibiler insanı dinden imandan soğuttular...