Reklam

VEYSEL EROĞLU, CUMHURBAŞKANI'NI İL KONGRESİNE DAVET ETTİ

Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Afyonkarahisar il kongresine davet etti Eroğlu: "Afyonkarahisar'da her 3 kişiden 2'si AK Partili" Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr.Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Afyonkarahisar il kongresine davet etti

VEYSEL EROĞLU, CUMHURBAŞKANI'NI İL KONGRESİNE DAVET ETTİ
15 Ekim 2020 - 23:31
Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Afyonkarahisar il kongresine davet ettiEroğlu: "Afyonkarahisar'da her 3 kişiden 2'si AK Partili"Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr.Eroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Afyonkarahisar il kongresine davet etti

Eroğlu: "Afyonkarahisar'da her 3 kişiden 2'si AK Partili"

AFYONKARAHİSAR - Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi ve AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti'nin Afyonkarahisar'da kurulduğunu hatırlatarak yakın zamanda yapılacak olan il kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı davet etti.

Eroğlu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Parti binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Başkan Uluçay, Veysel Eroğlu'na teşekkür ederek, Türkiye'ye Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayanı AK Parti'nin yaptığını söyledi.

Eroğlu ise AK Parti'nin Afyonkarahisar'da kurulduğunu hatırlatarak, bunun kendileri için bir mutluluk olduğunu ifade etti. Eroğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

"Cumhurbaşkanımız AK Parti için burayı seçti. Çünkü burası şehitler diyarıdır. Allah'a şükür AK Parti 18 yılda çok büyük hizmetlere mührünü vurdu. Gerçekten nereden nereye geldik. Tabi, AK Parti Afyon'da da vatandaşlarımızın büyük desteğini aldı. Neredeyse Afyon'da her 3 kişiden 2 kişi AK Partili diğerleri de AK Parti aday adayı. İnşallah yeni başkanımız AK Parti bayrağını daha da zirveye taşıyacaktır. Gerçekten Afyonkarahisarlıları hemşerilerimiz gönülden seviyorum. Onları hizmet etmek bizim için bir ibadettir. İbadet aşkıyla çalışıyoruz. Bizde ömrümüzün sonuna kadar bu güzel diyara, ülkemize ve İslam alemine hizmet etmenin gayreti içeresindeyiz. Çünkü bizim anlayışımız bu böyle yetiştik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diyeceğiz mademki AK Parti Afyon'da kuruldu. Lütfen Afyon'daki il kongresine sizi bekliyoruz.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Ege
  6 ay önce
  Coğrafi konum olarak çok iyi bir yerde olan afyon bir eskişehir olamadı ve bu vizyonsuzlukla hiçbir zaman da eskişehir olamayacak türkiyenin en büyük köyü.
 • A.Demirpençe
  6 ay önce
  2 gün önce üyelikten çekildim.Maillerime de bakmadiniz,il baskanina da gittim ,Burhanettin Cobana da gittim her kapiyi caldim.18 yıldır bir tek oyum dısarı gitmedi ve 18 yıl da 1 kez işim düştü.2 yildir işsizim yardimci olun diye.Sizde dahil saydığım makam mevkilerde ki şahıslar umursamadı bile.Artık kazımayanı umursamayanı bende sildim.Sizler gidin isim yapmış kodomanların işlerini görün.
 • Afyon\'lu
  6 ay önce
  Ekonomi altüst oldu sayin bakanım kişisel olarak senin yerin başka ama parti dersen artık AKP almayalım diyorum.
 • Afyonlu
  6 ay önce
  Sayın bakan o eskidendi. Yerel seçimler üzerinden neredeyse 2 yıl geçti, halen daha Afyon’a bir çivi bile çakılmadı. Başkan beye bu konuda neler düşündüğünü sorabilir misiniz acaba?
 • Umut
  6 ay önce
  Birdaha rüyanızda görürsünüz iktidar olmayı. Afyonun tek şekeri vardı onuda arsa fiyatına vadeli sattınız.