Reklam

Mehmet Zeybek: Valimiz, Afyonkarahisar için bir şans

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “şehrimizin tanıtımı adına Afyonkarahisar Belediyesi olarak elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Belediye olarak her zaman yanınızdayız. Yeter ki Afyon’u hak ettiği yere el birliği ile getirelim” dedi.

Mehmet Zeybek: Valimiz, Afyonkarahisar için bir şans
28 Mart 2021 - 11:37 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 14:23

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek Başkanlığında düzenlenen turizm değerlendirme toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “şehrimizin tanıtımı adına Afyonkarahisar Belediyesi olarak elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Belediye olarak her zaman yanınızdayız. Yeter ki Afyon’u hak ettiği yere el birliği ile getirelim” dedi.

“VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Vali Gökmen Çiçek’in şehrimiz için bir şans olduğuna dikkat çeken Zeybek Başkan; “Sağolsun Sayın Valimiz ilimizin tanıtımına çok büyük emek veriyor.  Şehrimizin tanıtımına katkı sağlayan bir Valiye sahibiz. Kendisi Afyonkarahisar için bir şans. Bu şansı iyi değerlendirmeliyiz. Sizler adına teşekkür ediyorum” dedi. 2021 yılı içinde şehrimizde düzenlenecek sportif faaliyetlere pandemi kuralları çerçevesinde hız vereceklerini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar’ın barındırdığı zenginliklerle yılın 12 ayında farklı turizm kollarında hizmet verebilecek altyapıya sahip olduğunu işaret etti.

2021 MOTOKROS ŞAMPİYONASU FESTİVAL HAVASINDA OLACAK

Afyonkarahisar’ın Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 2021 yılında yapılması planlanan Dünya Motokros Şampiyonasına hazırlandığını ifade eden Başkanımız yarışların festival havasında geçeceğini ifade etti. Zeybek Başkan; “2018 ve 2019 yıllarında Dünya Motokros Şampiyonası’nın ikinci ayakları gerçekleştirilmiş, dünyanın en iyi pist ödülünü almıştı. 2019 yılında 2018 senesinden daha iyi bir organizasyon gerçekleştirerek motorsporunu seven insanları, Afyonkarahisar’da buluşturduk. 2020 yılında yapmayı düşündüğümüz bu organizasyonu, COVİD- 19 hadisesinden dolayı ötelemek mecburiyetinde kaldık. Bu sene inşallah geride kalan yıllara nazaran çok daha iyi bir organizasyon yapacağız.

ATV VE UTV TUTKUNLARI HAFTA SONU İLİMİZDE OLACAK

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun tanıtım konusunda verdiği desteklerden bahseden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “Sağolsun TMF motokros yarışmalarının yanında tanıtım için bizlere her türlü desteği veriyor. Geçtiğimiz aylarda 60 farklı ilden off road tutkunlarını araçlarıyla birlikte ilimizde ağırladık. Yine bu hafta sonu ATV ve UTV tutkunlarını Frig bölgesi olmak üzere şehrimizin birçok noktasında ağırlayacağız.

“BÜYÜKELÇİLERİ ŞEHRİMİZDE MİSAFİR EDECEĞİZ”

 Gastronomi alanında yapılan çalışmalara ilişkin de açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne 81 il valimize, Belediye Başkanlarına ve Büyükelçilere lezzet paketi gönderdiklerini hatırlattı. Büyükelçilere gönderilen lezzet paketlerinden çok güzel geri dönüşler aldıklarını ifade Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Temmuz yada Ağustos ayı içinde tüm büyükelçilerini eşleriyle birlikte Afyonkarahisar’da ağırlamayı düşündüklerini söyledi.

“70’E YAKIN SPOR KULÜBÜ ŞEHRİMİZDE KAMP YAPTI”

Afyonkarahisar’ın tarihi sokaklarında yer alan evlerin restorasyonun devam ettiğini belirten Başkanımız, Spor Turizminin gelişmesi konusunda da çalışmalar yürütüldüğünü kaydederek geçtiğimiz yıl 70’e yakın takımın şehrimizde kamp yaptığını söyledi. Bu konuda profesyonel bir broşür çalışması yaptıklarını dile getiren Zeybek Başkan, bu tanıtım broşürünü Türkiye’deki tüm spor kulüplerine gönderdiklerini sözlerine ekledi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muallim
    1 hafta önce
    Baskanim sayin valimiz Afyonumuz icin sans degil bu gaza diyari ilimize cok ama cok buyuk bir sans tek korkum boylesi caliskan bir devlet adamini nufusu daha fazla bir ile vali , genel mudur veya bakan yardımcısi olarak atanmasidir Bu vesileyle emekli bir öğretmen olarak muhterem valimizi tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyorum