VALİ TUTULMAZ ŞEHİT BABASI ÇİFÇİ’NİN CENAZESİNE KATILDI

VALİ TUTULMAZ ŞEHİT BABASI ÇİFÇİ’NİN CENAZESİNE KATILDI

VALİ TUTULMAZ ŞEHİT BABASI ÇİFÇİ’NİN CENAZESİNE KATILDI
08 Mart 2019 - 09:12


 
Vali Mustafa Tutulmaz Şehit Babası Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi’nin Cenazesine Katıldı
 
Vali Mustafa Tutulmaz Şırnak’ta Şehit düşen Piyade Ütğm. Sami Çifçi’nin babası merhum Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi’nin cenaze törenine katıldı.
 
Merhum Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi için ilk olarak İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde Vali Mustafa Tutulmaz, protokol üyeleri, Çifci ailesi, yakınları ve polislerin katılımıyla tören düzenlendi.

Törende Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi’nin özgeçmişinin okunmasının ardından Kur’an-ı Kerim tilaveti ve merhum Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi için dualar edildi. Vali Mustafa Tutulmaz, vefat eden merhum Mehmet Çifçi’nin ailesi ve yakınlarına törenin sonunda başsağlığı dileklerinde bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen törenin ardından merhum Emekli Başkomiser Mehmet Çifçi’nin cenaze namazı İmaret Caminde kılındı.

İmaret Caminde kılınan cenaze namazına Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, Çifci ailesi, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Merhum Emekli Başkomiser Mehmet Çiftçi kılınan cenaze namazının ardından Kocatepe Asri mezarlığına defnedildi


YORUMLAR

  • 0 Yorum