VALİ ÇİÇEK MÜSİAD VE AFSİAD'I ZİYARET ETTİ

Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret ederek, iş dünyası ve Afyonkarahisar’ın ekonomisi üzerine istişarelerde bulundu.

VALİ ÇİÇEK MÜSİAD VE AFSİAD'I ZİYARET ETTİ
17 Kasım 2020 - 16:40
Vali Gökmen Çiçek, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Afyonkarahisar Şubesi’ni ziyaret ederek, iş dünyası ve Afyonkarahisar’ın ekonomisi üzerine istişarelerde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek,  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)  Şube Başkanı Ahmet Karakol ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşerek iş dünyası ve MÜSİAD’ın yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Bu Şehir İçin Dertlenen İş İnsanlarından Oluşuyoruz

MÜSİAD hakkında bilgiler veren Şube Başkanı Karakol, “Afyonkarahisar MÜSİAD, sanayicinin, üreticinin tüccarın esnafın derdiyle dertlenerek, bu şehir için, ülkemiz için istihdam sağlayan ihracat yapan, katma değer oluşturan iş insanlarımızı bir arada bulundurmaya çalışıyor. Bizler birlik içerisinde dürüstçe çalışarak ülkemizi daha ileriye taşıma için gayret sarf ediyoruz” dedi.

Şehrimize Değer Katıyorlar
MÜSAD’ın iş dünyası adına önemli çalışmalar yürüttüğüne değinen Vali Gökmen Çiçek: “bizler iş dünyasının her zaman yanındayız. Şehrimize ekonomik değer katan iş dünyası ile bugün pandemi sürecinin etkilerini, Afyonkarahisar ekonomisi ve ihracatını ve bu konuda yaşanan sıkıntılar konusunda neler yapabileceğimizi konuşacağız. Kendilerine nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum” dedi.

 
Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Sanayici ve İş Adamları Derneği (AFSİAD)’ı ziyaret etti.  Vali Gökmen Çiçek, Başkan Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. 

Büyük Projeleri Sizinle Yapmak İsteriz

Ziyarette konuşan AFSİAD Başkanı Kadir Sayın, AFSİAD’ın Afyonkarahisarlı iş adamlarının bir araya gelerek kurdukları bir dernek olduğunu söyleyerek, “Pandemi sürecini atlattıktan sonra Afyonkarahisar’la ilgili daha büyük projeleri sizinle yapmak isteriz. İş dünyasının sorunlarını daha derin konuşmak isteriz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Şehre Kattıkları Değer İçin Teşekkür Ediyorum

Afyonkarahisar’a değer katan öncü işadamlarının oluşturduğu AFSİAD’ın kentin önemli bir markası olduğunu belirten Vali Çiçek, “Burada bulunmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Yönetim Kurulu üyeleriyle kentimizin ekonomisi hakkında istişarelerde bulunacağım. Afyonkarahisar için neler yapabiliriz? Onu konuşacağız. Afyonkarahisar’a kattıkları değer ve ekonomiye kattıkları katma değer dolayısıyla tüm dernek üyelerine teşekkür ediyorum” dedi

Vali Gökmen Çiçek günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaretlerini noktaladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum