ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaya trafiğini rahatlatma adına Atatürk Caddesi üzerinde başlanan üst geçit çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
22 Temmuz 2020 - 12:13
Kentin yaya trafiğini rahatlatmak adına engelli bireylerin, yaşlıların ve çocukların ulaşımlarını güvenli hale getirmek için başlatılan çalışmalarda montaj ve kuruluma geçildi. 

“EN KISA SÜREDE HİZMETE ALACAĞIZ”

Araç ve yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu Atatürk Caddesi üzerine yapılacak üst geçidi en kısa zamanda hizmete sunmayı amaçladıklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “31 Mart yerel seçimlerinde seçim vaatlerimizden olan Üst geçit projelerimizden ilkine başladık. Okullar bölgesi olarak bilinen günde yaklaşık 2 bin öğrencimizin geçiş yaptığı Atatürk Caddesi'ne aynı anda 16 kişinin binebileceği asansörlü üst geçiti en kısa sürede hizmetinize sunacağız." dedi. 

 

PAZAR GÜNÜ YOL TAMAMEN TRAFİĞE KAPANACAK

       Çalışmalar nedeniyle bugün sabah 07:00-12:00 saatleri arasında, Rauf Denktaş Altgeçidinden Park Afyon istikametinde giden yolun sağ tarafı, öğleden sonra ise 12:00 ile 17:00 saatleri arası yolun tamamı trafiğe kapatılacak. Çalışmaların devamında ise 26 Temmuz Pazar Günü  Atatürk Caddesinin tamamı 09:00 ile 14:00 saatleri trafiğe kapalı olacak.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • serhat hoca
  9 ay önce
  asansör yerine sadece çıkış için yürüyen merdiven yapılması daha mantıklı olur yoksa herkes asansör e yüklenir 1 ay içinde asansör alt üst olur örnekleri istanbul da çok gidip bakabilirsiniz çıkarken yürüyen merdivenle çıkılacak inerken normal merdiven le inilecek.
 • HASAN
  9 ay önce
  BENZER ÜST GEÇİTİ PARK HAYAT HASTANESİNİN ÖNÜNDEN TREN YOLUN ÜSTÜNDEN VEYSEL EROĞLU PARKINA DİREKT İNECEK ŞEKİLDE YAPMAYI DÜŞÜNÜRMÜSÜNÜZ