Reklam

TV ÜNİTELERİ VE SEÇİMİ

TV ÜNİTELERİ VE SEÇİMİ
20 Ekim 2020 - 19:26 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 21:48
Daha zengin bir ev dekorasyonu oluşturmak için tv ünitesi modelleri, günümüzde büyük öneme sahip hale geldi. Özellikle DVD, oyun konsolu, kumanda ile farklı süs eşyaların yerleştirilmesiyle, çok daha derli toplu ve şık bir görünüm sunmaktadır. Her bütçeye uygun geniş bir ürün yelpazesi altında farklı tasarımlar Minar Mobilya güvencesiyle sizleri bekliyor.

 

TV Ünitesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

TV ünitesi seçerken dikkat edilmesi gereken 2 farklı etmem bulunur. Biri televizyon boyutları ve ölçüleri, diğeri ise özellikleridir. Tabii mutlaka renk ve model açısından oda içerisindeki eşyalarla uyum sağlamasına çok dikkat edilmelidir. Sıradaki unsur ise tasarımdır. Örneğin klasik bir görünüm arzu edenler için ahşap TV ünitesi modelleri öne çıkıyor. Duvara monte edilen üniteler ise daha modern bir hava yakalanmasına olanak tanımaktadır. Askı aparatı kullanmak suretiyle odanın en uygun noktasına rahatlıkla montajı gerçekleştirilebilir.

 

TV Ünitesi Dekorasyonu

Özellikle küçük yapıya sahip olan odalar için daha spesifik bir yaklaşım TV ünitesi konusunda önemlidir. Ahşap ya da cam seçimi yapılması suretiyle, bazı süs eşyaları ile değişik kitaplar üzerinden zengin bir görüntü elde edilebilir. Özellikle açık raf bulunan bir ürün seçerseniz; DVD veya oyun konsolu buraya yerleştirmek suretiyle daha havalı bir görüntü elde ederken, derli toplu görünüm de yakalayabilirsiniz. Ayrıca geniş bir alana sahip odalarda ise gözü yormayan farklı renklerle boyanmış duvarlar üzerine monte yapılmasına dikkat edilmelidir. Bu konuda taş desenli duvar ya da doğal renkler kullanmak suretiyle oldukça hoş bir görünüm yakalanabilir.

 

Kaliteli Malzeme Yapısı ile TV Üniteleri

Kendi tarzınızı yansıtacağınız ve evin havasını değiştirecek TV üniteleri, geniş bir ürün yelpazesi ile seçim şansı tanımaktadır. Özellikle hem uzun yıllar kullanmak hem de aile sağlığını korumak için mutlaka, 1. sınıf malzeme kalitesi hazırlanmış ürünlere dikkat etmelisiniz. İşlevsel, şık ve etkileyici modeller arasından keyifle tercih yapabilirsiniz.

Ayrıca dönemsel olarak açılan outlet reyonundan da çok uygun fiyatlı mobilyalar temin edilebilmektedir. Gardırop, yatak, dolap, masa, sehpa, genç odası modelleri,  gibi pek çok ürün maliyet fiyatına yakın fiyatlarda satılmakta ve bu da Minar mobilya müşterilerini oldukça memnun etmektedir.

Evinizi baştan sona donatacak mobilya çeşitlerini Minar mobilya da bulabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Dr celal sağlam
    5 ay önce
    Ne kadar dekoratif bir ev, o kadar birbirine uzak bir aile yaşamı demek Eşyanın kölesi olmak.... Alt tabanı tv izleyeceksin, önemli olan neyle ya da neyin üstünde izlediğin değil, kiminle kimlerle izleyebildiğindir Kalın sağlıcakla hemşerilerim Aman aman diyeyim maskeye mesafeye hijyene dikkat Sevgi ve saygılarımla