Reklam

Toptancı hal esnafına teşekkür ziyareti

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye öncülüğünde pandemi günleri boyunca COVİD-19 salgını dolayısıyla karantinada olan ihtiyaç sahibi ailelerimize meyve desteğinde bulunan toptancı hal esnafımıza teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette hal esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Mehmet Zeybek, talep ve önerileri dinledi.

Toptancı hal esnafına teşekkür ziyareti
18 Mart 2021 - 12:35

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Belediye öncülüğünde pandemi günleri boyunca COVİD-19 salgını dolayısıyla karantinada olan ihtiyaç sahibi ailelerimize meyve desteğinde bulunan toptancı hal esnafıns teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette hal esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Mehmet Zeybek, talep ve önerileri dinledi.

         Toptancı Hal Esnafı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere Belediye Yardım Birimine teslim edilen meyveler pandemi günleri boyunca vatandaşlarımıza dağıtılmıştı.Bu süreçte hal esnafımızın zor durumda kalan hemşerilerimize destek olduğuna dikkat çeken Başkan Mehmet Zeybek, birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediklerini ifade etti.

         Hal esnafının dayanışma örneği sergilediğini ifade eden Belediye Başkan Mehmet Zeybek, “Sağolsun toptancı hal esnafımız pandemi günlerinde evlerinden çıkamayan ihtiyaç sahibi ailelerimize meyve desteğinde bulunmuştu. Bizde Afyonkarahisar Belediyesi olarak pozitif olan vatandaşlarımıza bu meyveleri dağıtmıştık. Afyon esnafına yakışır bir şekilde birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediler. Allah kazançlarını bol ve bereketli kılsın” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum