TOKİ, KÖYLERE KÖY KONUT YAPACAK!..

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, il genelindeki belediye başkanları ve muhtarlara mesaj göndererek TOKİ’nin “Köy Konut Projeleri” üreteceğini bu yüzden ihtiyaç olan yerlerin başvuru yapmasını istedi.

TOKİ, KÖYLERE KÖY KONUT YAPACAK!..
05 Haziran 2020 - 11:28 - Güncelleme: 05 Haziran 2020 - 12:00
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, il genelindeki belediye başkanları ve muhtarlara mesaj göndererek TOKİ’nin “Köy Konut Projeleri” üreteceğini bu yüzden ihtiyaç olan yerlerin başvuru yapmasını istedi.Ali Özkaya’nın belediye başkanlarına ve muhtarlara gönderdiği mesaj şöyle:

“Afyonkarahisar’ımızın Belediye Başkanları ve muhtarlarımız; Sn.Cumhurbaşkanımızın talimatları ile “Köy Konut Projeleri” TOKİ tarafından yapılacaktır. Köylerimizin, belde ve ilçelerimizin ihtiyaçı olan sağlıklı, çevre ve kültümüzle uyumlu konutlar için müracaatlarınızı bekliyoruz”


 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Sultanyeşilay
  11 ay önce
  Bence inaz deprem evlerini yenileyip, doğalgaz ve ya afjet getirerek ısınma sorununu halletsin belediye. Yapıldığı yıldan beri atıl bekliyor. Yazık günah
 • ibrahim badak
  11 ay önce
  BİR EL ATMADIĞINIZ KÖYLÜ GARİBANLARIN ARAZİLERİ KALMIŞTI ONLARINDA ÜZERİNE OTURTUN RANTÇILARINIZI NASIL OLSA BETON YAPMAK SİZLERİN İŞİ