Reklam

  TEBRİK İÇİN GÖNDERİLEN ÇİÇEKLERİ SATARAK EĞİTİME DESTEK SAĞLADI

  TEBRİK İÇİN GÖNDERİLEN ÇİÇEKLERİ SATARAK EĞİTİME DESTEK SAĞLADI

  TEBRİK İÇİN GÖNDERİLEN ÇİÇEKLERİ SATARAK EĞİTİME DESTEK SAĞLADI
23 Nisan 2019 - 15:10 - Güncelleme: 23 Nisan 2019 - 15:58


 
31 Mart Yerel seçimlerinde CHP'den Yeşilçiftlik Belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Ali Sakal, makamına kutlama ve tebrik için gönderilen yüzlerce çiçeği açık artırma usulü ile satarak eğitime destek sağladı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Yeşilçiftlik Belediye Başkanı seçilen Mehmet Ali Sakal, belediye başkanı seçilmesi nedeniyle kendisini kutlamak için makamına gelen yüzlerce çiçeği açık arttırma usulü ile sattı.
Başkan Sakal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı kutlamaları sonrasında açık arttırma usulü ile sattığı çiçeklerden elde ettiği bin 360 lira geliri makbuz karşılığında Yeşilçiftlik İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği'ne bağışladı.
ELDE EDİLEN GELİR EĞİTİME BAĞIŞLANDI
31 Mart Yerel seçimlerinde kendisine destek veren vatandaşlara teşekkür eden Başkan Sakal, "Bize oy veren vermeyen tüm Yeşilçiftlik'li vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Başkan seçildikten sonra sağolsunlar vatandaşlarımız tebrik amacıyla çiçek gönderdiler. Vatandaşlarımızın affına sığınarak belediyemize tebrik amaçlı gönderilen bu çiçekleri hayırlı bir işte kullanmak istedim. Çiçekleri açık arttırma usulü ile satarak makbuz karşılığında elde edilen geliri eğitim öğretimde kullanmak üzere bağışladık." dedi.
 
 

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • İdeol03
  9 ay önce
  Yüzlerce çiçek diyor, bağış yapılan 360 TL en az 10 den satsa 36 çiçek eder yüzlerce çiçek deyince kamyon ile gelmesi gerekmezmi. Haberinde bir değeri bir saygınlığı olmalı,
 • tekin çetin
  9 ay önce
  sayın kemal bey haberi bir daha okuyun başkan çiçek gönderenlere çiçek göndereceğini söylemiyor açık artırmada satıp sıcağı sıcağına eğitim kurumuna bağışlıyor.
 • kemal kukrer
  10 ay önce
  Peki sana çiçek gönderenlere daha sonra onların özel günlerinde gödereceğin çiçeklerin parasını nerden ödeyeceksin