Reklam

Tahta Paletli IBC Tank

Gelişen teknoloji ve sistemler günlük hayatın pek çok noktasına sirayet ederek yaşamı kolaylaştırmayı amaçlar. IBC tanklar da taşımayı ve depolamayı kolaylaştıran yardımcı ürünlerin başında yer alır.

Tahta Paletli IBC Tank
06 Nisan 2021 - 15:07
Tahta Paletli IBC Tank
Gelişen teknoloji ve sistemler günlük hayatın pek çok noktasına sirayet ederek yaşamı kolaylaştırmayı amaçlar. IBC tanklar da taşımayı ve depolamayı kolaylaştıran yardımcı ürünlerin başında yer alır. Geçmişte pek bilinmeyen IBC tank sistemi günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır.
Yüksek üretim ve tüketime bağlı olarak günlük hayatta ihtiyaç duyulan malzemelerin başında geniş depolama alanları yer alır. Tahta paletli IBC tank sistemi ile pek çok maddeyi kusursuz ve güvenli bir şekilde taşımak mümkün hale gelir.
Genel olarak, tüm IBC tankları ve tahta paletli seçeneği birçok kapasiteye sahiptir. Geniş bir hacim sunan tahta paletli IBC tank sistemini kullanarak 1000 litre kapasiteye sahip olabilirsiniz.
Tahta paletli IBC tank diğerlerinde olduğu gibi pek çok özelliği bir arada deneyimlemenizi sağlar. Bu tank sistemi sayesinde yüksek saklama kapasitesine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda yapı ve özellik itibariyle tahta paletli IBC tank ile yüksek istifleme oranını deneyimleyebilirsiniz. Daha fazla ürün ve eşyayı tahta paletli IBC tank ile taşıyabilir ya da muhafaza edebilirsiniz.
Tahta paletli IBC tanklarının en önemli özelliği tamamı geri dönüştürülebilir malzemelerden elde edilmiş olmasıdır. Tahta paletli tanklar geri dönüştürülebilir malzemelerin yanı sıra bazı ayrıntıları da beraberinde getirir. Buna göre, tankı ihtiyaç halinde tekrar geri dönüştürerek kullanmak mümkündür.
Doğaya herhangi bir zarar vermeyen tahta paletli IBC tankları uzun süre kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Metal paletli IBC tank ve tahta paletli ürün seçeneği teknik olarak aynı özellikleri beraberinde getirir. Kullanım alanı ve şekline göre tanklarla ilgili bazı detaylar değişiklik gösterebilir.
Tahta Paletli IBC Tank Özellikleri
IBC tank sistemi genel olarak birçok materyal ve özellik seçeneğini bir arada sunar. Standartlara uygun olarak üretilen tahta paletli IBC tank sistemleri ile 1000 litre alma kapasitesini deneyimleyebilirsiniz.
Sıklıkla kullanılan tahta paletli ürün seçeneği taşıma açısından pek çok kolaylığı beraberinde getirir. Ultraviyole ışınlara karşı stabilize edilmiş yapısı ile dikkatleri üzerine çeken IBC tank sayesinde çok daha dayanıklı bir ürün deneyimine ulaşabilirsiniz.  
Gövde ve çevresinden 360 ayrı noktadan özel bir şekilde kaynak ile hazırlanan tank sistemi güçlü bir yapıya sahiptir. Oldukça dayanıklı olan tank sayesinde pek çok hammadde ve ürünü güvenle taşıyabilirsiniz. Kolay ve özel yükleme avantajı sunan IBC tank ile birden fazla kez kullanım sağlayabilirsiniz.  
IBC tank, atık hurdalar ve daha fazla ürünü incelemek için https://saydasplastik.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum