Reklam

SUÇUMUZ YOK, SADECE İFADE VERDİK, SERBEST BIRAKILDIK, MAĞDURUZ

Akşam saatlerinde, "sosyal medya üzerinden 'eş değiştirme' ilanı veren çift yakalandı" haberiyle ilgili olarak haberde adı geçen Fırat A. Afyonhaber'e konuştu.

SUÇUMUZ YOK, SADECE İFADE VERDİK, SERBEST BIRAKILDIK, MAĞDURUZ
29 Kasım 2020 - 23:49 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 00:18
Akşam saatlerinde, "sosyal medya üzerinden 'eş değiştirme' ilanı veren çift yakalandı" haberiyle ilgili olrak haberde adı geçen Fırat A. Afyonhaber'e konuştu.Fırat A., "haber doğru değil, biz 17 yıllık evliyiz, 13 yıllık memurum, haberde yazıldığı gibi bir şey söz konusu değil. Bu haber nedeniyle zor anlar geçiriyoruz. Yanlış anlaşılma ve yanlış ortam kurbanıyız" dedi.Fırat A. açıklamasında "biz eşimle birlilkte alkol almayı, eğlenmeyi seven insanlarız. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı Polis bizi emniyete götürdü, ifadelerimizi aldı ve mahkemeye bile çıkma gereği olmadan serbest bırakıldık. Çünkü böyle bir olay yok." dedi.Fırat A. "Haber doğru değil, doğru olmayan bir haber yüzünden mağdur olduk. İlgili yerlerle görüştüm. Eşim ve ben kendimizi anlatamıyoruz. Yanlış ortam ve yanlış arkadaş kurbanı olduk. Bu haberi okuyan insanlar ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye bakıyorlar olaya, gerçekten ne yapacağımızı bilemiyoruz" dedi.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • EMEL
    7 ay önce
    Televizyonları açınca çıkan dizilerin konularına oradaki ilişkilere bir bakın ayrıca ünlülerin yaşam şekilleri biçimleri cumartesi pazar televizyon programlarına yansıtılıyor bir bakın zengin 60 yaşında yanına sevgili diye 18 yaşında çocuk alıyor ünlü sanatçı 70 yaşında çıkıyor yeni sevgilim 18 yaşında diye övünüyor bu insanlara gelinceye kadar niçin bu insanlara dizilerde dönen ilişkilere müdahil olunmuyor kaldı ki bu ülkede lezbiyeni var homoseksüeli var gay var bi seksüeli var bu insanların kendi cinsel tercihi bunlara da bir şekilde müdahil olunması gerekmez mi önce baştan başlamak lazım kardeşim kapımızın önü böyleyken bireysel insanları mağdur etmek eleştirmek ne kadar doğru balık baştan kokmuş durum da dediğim gibi dizilerin konularına ve ünlülerin Türkiye'nin zengini dediğimiz insanların yaşantısındaki küçük yaştaki kızlarımızın sevgili diye kullanılması ne kadar doğru kı bu insanları sorgulama yüzümüz olsun lütfen bir düşünün saygılarımla