Reklam

Sinanpaşa ve Başmakçı, doğalgaz istiyor!..

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Ak Parti Milletvekilleri’nin Bakan Dönmez ile görüşmelerinde, Sinanpaşa İlçesi’ne doğalgaz yatırımlarının yatırım planına alınmasını talep ettiklerini belirterek kendilerine teşekkür etti.

Sinanpaşa ve Başmakçı, doğalgaz istiyor!..
10 Mart 2021 - 09:43

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Ak Parti Milletvekilleri ’nin Bakan Dönmez ile görüşmelerinde, Sinanpaşa İlçesi’ne doğalgaz yatırımlarının yatırım planına alınmasını talep ettiklerini belirterek kendilerine teşekkür etti.

Başkan Karaman’ın Ak Partili vekillere teşekkür mesajı şu şekilde;

“İlçemizin hayali olan projeleri hayata geçirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.Geçtiğimiz günlerde, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya Ve İbrahim Yurdunuseven, Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Fatih Dönmez’le bir araya gelerek, Afyonkarahisar’ın merkez, ilçe ve beldelerine ait talep ve sorunları iletti. Görüşme sonrasında Sinanpaşa ve Başmakçı İlçeleri’ne doğalgaz yatırımlarının yatırım planına alınması talep edildi. Desteklerinden dolayı milletvekillerimiz Sayın Ali Özkaya’ya Sayın İbrahim Yurdunuseven’e teşekkür ederim.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum