SIFIR BORÇ!..

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Merkez İlçe Kongresinde konuştu.

SIFIR BORÇ!..
06 Eylül 2020 - 23:23 - Güncelleme: 07 Eylül 2020 - 15:16
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Merkez İlçe Kongresinde konuştu.Zeybek, “Borcumuz kalmadı, alt yapı çalışmalarına ciddi önem veriyoruz” dedi.


 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek “30 Mart seçimleri sonrası görevi devraldığımız süreden bugüne Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tarif ettiği gönül belediyeciliğini bire bir uygulamaya gayret sarf ediyoruz. Tabi borçsuz belediye olmaz. 2019 da almış olduğumuz tasarruf tedbirleri ile borçlarımızı tamamen kapattık. Kamuya da özel özel şahıslara da hiç kimseye borcumuz yok. 2020’den umutluyduk ama koronavirüs meselesi dolayısıyla gelirlerimiz azaldı. Buna rağmen hizmet etmeye gayret sarf ediyoruz. 2020 de bu sıkıntılara rağmen alt yapı çalışmalarına ciddi önem veriyoruz. Mahalle mahalle asbestli boruları tamamen değiştirerek asfaltlama çalışmalarını başlattık. İnşallah sonu hayırlı olur diye düşünüyorum” dedi.

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Alp Alp
  8 ay önce
  Borcum olmasın diye iş yapmayın.El el üstünde oturun.Tutturmuşsunuz gönül belediyeciliği diye sahi nedir bu gönül belediyeciliği bomboş bir kavram.Yapamıyorum deyin,vizyonumuz yok deyin, küçük işlerle zaman geçiriyoruz deyin,verdiğimiz vaadleri yapamayacağız deyin eyvallah.
 • Doğru Söz
  8 ay önce
  Sıfır borç, sıfır hizmet. Seçimlerden 1 buçuk yıl geçti halen işe yarar bir şey yapılmadı. Sorsan gönüllere girdik derler. Gönüllere çalışarak, verilen sözleri tutarak girilir.
 • koca afyonlu
  8 ay önce
  şu komşu uşağa bakıyorum da yolları ne güzel aydınlatıyor... bizim mezarlık özdilek yolu çevre yolu hala köy tipi aydınlatma ışıkları... devam devamm
 • Santiago Solari
  8 ay önce
  Çok komik..Bi hizmet yapmazsan herhalde borcun olmaz.1-2 yalandan park yapınca hizmet yaptıklarını zannediyorlar..