Reklam

SEZEN'İN 23 NİSAN MESAJI

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen TBMM’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

SEZEN'İN 23 NİSAN MESAJI
22 Nisan 2020 - 13:51 - Güncelleme: 22 Nisan 2020 - 13:56
TBMM’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen “23 Nisan 1920 tarihi, onurlu bir mücadeleyi simgelemekle birlikte, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile de sevincimizi dünya çocukları ile paylaştığımız özel bir bayramdır” dedi.

 

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen TBMM’nin açılışı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

“Şehit ve gazilerimizi rahmetle yad ediyoruz”

 

Sezen mesajında, “Hem TBMM’nin açılışı hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100. Yılı dolayısıyla büyük bir gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde İstiklal Mücadelesinde önemli bir dönüm noktası olan bu süreç, ezelden beri hür yaşayan aziz milletimizin ebediyete kadar hür yaşayacağını ilan etmiştir. Bu yönüyle 23 Nisan 1920 tarihi, onurlu bir mücadeleyi simgelemekle birlikte, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile de sevincimizi dünya çocukları ile paylaştığımız özel bir bayramdır. Ancak içinde bulunduğumuz süreç itibarıyla bu bayramın her zamanki gibi kutlanması Bilim Kurulu’nun tavsiye kararları ve hükümetimizin insan sağlığını göz önüne alarak aldığı karar dolayısıyla evlerimizde kutlamak durumundayız. İnşallah koronavirüs salgınını atlattıktan sonra önümüzdeki yıl miniklerimizin coşkusuna ortak olacağız ve bu bayramı birlikte kutlayacağız. Bu duygularla bizlere bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyor, tüm çocuklarımızın bayramını kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum